Armasız Çıkmam Sezonu;

                         Bu sezonun diğer olmazsa olmazı ise arma işlemeler. Ancak bu armalar da sezonun maksimalist ve abartılı kodlarına uyum sağlamış olarak vitrinlerde. Tamamen ya da bir kısmı armalarla işlenmiş bol mont ve mantolar çok popüler olacak. Ne yapıp edip bir armalı ürün satın almanızda fayda var.

                         Ünlü şarkıcı Rihanna, bu tarzı benimsemiş olacak ki, şu günlerde dergilerde boy gösteriyor. 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunun aksesuar yeniliklerine göz atacak olursak, yeni nesil korse trendi çarpıcı görünüyor.
                         Japonların geleneksel kimonalarla kullandıkları geniş kemerlerden esinlenilerek tasarlanmış deri korseler, volümlü manto ve elbiselere eşlik ediyor. Prada, küçük çantalar asmak için metal halkalarla tasarladığı korse-kemerleriyle bir taşla iki kuş vurmanızı sağlıyor.

                         Sezonun çanta modelleriyse maksimalist kodlara zıt olarak küçülüyor. Mini çantalar, yılan derisinden püsküllü versiyonuna, tasarımcılar tarafından zirveye çıkarılmış. Çizme, bot ve ayakkabılarda da çeşitlilik fırtınası esiyor. Kalın çoraplarla giyilen dekolte papuçlardan dolgu topuk ayakkabılara, geniş bir seçim yelpazesi söz konusu. Kadifeyse ayakkabıların olmazsa olmazı...
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Elektrik / Elektronik / Otomasyon...

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri... Devamını OKU>>>

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long