Çapraz Aşkı;

                    2016-17 sonbahar-kış sezonunun ruhunu tek kelimeyle açıklayacak olursak “özgür” derdik. Nedeni çok basit; hayaller kuran romantik bir kadın da olabilirsiniz, içindeki asi ruhu ortaya süren bir sokak sitili takipçisi de olabilirsiniz. Yeni sezon size seçim hakkını tanıyor, stilinize ve nasıl hissettiğinize uygun şekilde istediğiniz kadına dönüşme imkanı sunuyor.

Üstelik bunu dünya giyim kodlarından uzaklaşmadan yapabileceksiniz. Böyle bir ruh halinden tabii ki aksesuarlar da etkileniyor. Dolayısıyla çantaları taşıma şeklimiz de...

                    Bu yeni özgürlük anlayışıysa en çok ellerimizin işine yarıyor. Bu sezon ne yapın edin çantanızı öyle bir taşıyın ki elleriniz boşta kalsın. Eminim onların yapacak çok daha önemli işleri vardır. Mükemmel formülle uzun omuz saplı çantanızı çapraz asın, askıyı en kısa şekilde ayarlayın. Koltuk altına ne kadar yakın olursa o kadar iyi. Teoride süper stil sahada görünmenize yarayacak bu formül pratikte işe yarıyor.
                    Türkiye kadınları ofiste ikiye bölündü. Kimi tasarımcıların bu trend önermesini sadece blogger`ların ciddiye alacağını iddia ediyor. Kimisiyse gayet pratik buluyor. Prada`nın hovarda kadınları çapraz çantalarını normal standartlarda kullanıyor. Fakat tek çantayla yetinmiyor ultra mini bir tanesini de aynı anda boynuna yakın takıyor. Tıpkı kolye gibi...

                    Neredeyse bir mücevher değerindeki maddi ve manevi çantalara gereken değeri sonunda verdik mi dersiniz? Tüm sapında işlemeler bu tasarımları kolyeden ayırt etmek giderek imkansızlaşıyor.

Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long