Doğru Büfe Hangisi?

                  En geleneksel depolama seçeneklerinden büfeler yeni ve çok daha kullanışlı modelleriyle eski popülerliğine geri dönüyor. Üstelik bu defa salonda televizyon ünitesi, mutfakta küçük bir kiler, antrede terlik ve çantalar için depolama alanına dönüşüyor.

Nasıl seçim yapılmalı, nelere öncelik verilmeli?
                  Pek çok malzeme ve cila seçeneği içinden size en uygununu seçerken dekorasyon tarzınızın yanı sıra elbette bütçe de önemli bir konu. O yüzden önceliğiniz stil/fiyat/kalite dengesine dikkat etmek olsun.

- Lake yüzeyler, satine krom kulp ve ayak detayları minimal bir stille örtüşür. Endüstriel bir hava için ham ahşap ve eskitme metal, hatta demir detaylar seçebilirsiniz. Keskin hatlarla, modern geometrik formlar espirili ve retro kombinler oluşturur.

- Ancak stil kombinlerinden önce tercihlerinizi büfenin asıl amacı olan depolama işlevine göre yapmayı ihmal etmeyin. Sadece raflı bir dolap, tabak ve geniş yemek servisleri için uygun. Aynı zamanda çatal, bıçak takımları ve sofra tekstillerini de depoluyorsanız en az iki çekmecesi olsun.
Eğer aile yadigarı değerli eşyalarınızı da sergileyecekseniz bir bölümü vitrinli seçenekleri değerlendirin.

- Depolama için kullanıyorsanız yere sıfır oturan ya da nispeten lısa ayaklı, orta uzunlukta modeller tercih edin.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site