Mobilya Konusunda ''Bunları Biliyor Muydunuz?''

                      ► Demonte ürünler diğer seçeneklere göre genellikle daha hesaplıdır. Eğer montaja kabiliyetiniz varsa deneyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak yapı marketlerden yada internetten satın alabileceğiniz bu seçenekler için çoğu mağazanın bedelsiz nakliye hizmeti de mevcut.

                      ► Hazır monteli bir model alıyorsanız taşıma sırasında sıkıntı yaratmaması için enini ve boyunu ölçerek merdivenlerden ve kapılardan sığıp sığmayacağını kontrol edin.

                      ► Eğer direkt yemek masası bölümüne yerleştirecekseniz bu alanı ölçün. Unutmayın masada servis yaparken kimsenin birbirine çarpmaması, servis sırasında masa etrafında dönmek için yeterince alan kalması konfor açısından önemli.

                      ► Yemek odası ayrı değilse, mekandaki diğer mobilyalarla birlikte sırıtmaması ve hantal kaçmaması için orantılı modeller seçin.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site