Mutfağa Dair 4 ŞEY;

                 1- Evin her alanında olduğu gibi renk seçimine dikkat. Parlak dokusuyla derinlik hissi de uyandıran lake kapakları geleneksel ahşaplarla kombinlerken kırmızı, turuncu yada bordo gibi çarpıcı tonların gücünden yardım alın.

                 2- Aydınlatma kullanımı önemli. Hele de yaşam alanıyla iç içeyse genel aydınlatma elemanlarına daha fazla yer verirken, tezgah üstü, dolap içi gibi bölgesel aydınlatma seçeneklerini de arttırmak gerekiyor. Bu, mutfak alanında çalışma konforunuzu desteklerken, yaşam birimlerini de doğru bir ışıkla aydınlatmaya yardımcı olur.

                 3- Sosyal birer yaşama alanına dönüşen mutfaklarda elbette düzen çok önemli. Kimi şeyleri kolay ulaşılır ve pratik bir düzenle saklayarak günlük akışınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bunun için askı sistemleri, dolap altına monte edilen açık raf üniteleri ve tekerlekli yada sabit solo raflar maksimum kolaylık sağlıyor. Ayrıca renkli raflar, terekler tel dolaplar gibi detaylar ekleyerek salona veya yemek alanına entegrasyon sağlayın.

                 4- Mutfağı yaşayan, sıcak bir mekana dönüştürmek için tamamlayıcı ürünlerin gücü tartışılmaz. Bu yüzden en doğrusu fonksiyonelliğin yanı sıra stilinize uygun seçenekleri de değerlendirmek.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Elektrik / Elektronik / Otomasyon...

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri... Devamını OKU>>>

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long