Mutfağa Dair 4 ŞEY;

                 1- Evin her alanında olduğu gibi renk seçimine dikkat. Parlak dokusuyla derinlik hissi de uyandıran lake kapakları geleneksel ahşaplarla kombinlerken kırmızı, turuncu yada bordo gibi çarpıcı tonların gücünden yardım alın.

                 2- Aydınlatma kullanımı önemli. Hele de yaşam alanıyla iç içeyse genel aydınlatma elemanlarına daha fazla yer verirken, tezgah üstü, dolap içi gibi bölgesel aydınlatma seçeneklerini de arttırmak gerekiyor. Bu, mutfak alanında çalışma konforunuzu desteklerken, yaşam birimlerini de doğru bir ışıkla aydınlatmaya yardımcı olur.

                 3- Sosyal birer yaşama alanına dönüşen mutfaklarda elbette düzen çok önemli. Kimi şeyleri kolay ulaşılır ve pratik bir düzenle saklayarak günlük akışınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bunun için askı sistemleri, dolap altına monte edilen açık raf üniteleri ve tekerlekli yada sabit solo raflar maksimum kolaylık sağlıyor. Ayrıca renkli raflar, terekler tel dolaplar gibi detaylar ekleyerek salona veya yemek alanına entegrasyon sağlayın.

                 4- Mutfağı yaşayan, sıcak bir mekana dönüştürmek için tamamlayıcı ürünlerin gücü tartışılmaz. Bu yüzden en doğrusu fonksiyonelliğin yanı sıra stilinize uygun seçenekleri de değerlendirmek.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle