Atkuyruğu Sanatı

GÜNLÜK GÖRÜNÜM:
               Saçlarınızı günlük tempoya uyarlamak için zıtlıkların uyumundan yararlanabilirsiniz: Sportif ve seksi bir hava için...
- Saçlarınıza hacim arttırıcı köpek uygulayın ve kurutun. Ardından başınızı öne doğru eğin ve saçlarımızın tamamına hacım arttırıcı saç spreyi püskürtün, parmaklarınızla dağıtın. Tepeden birkaç tutam saç alın ve krepe atın. Ardından saçlarınızı parmaklarınızla geriye doğru tarayın. Bu sayede daha salaş ve seksi görünmelerini sağlayacaksınız.
- Başınızı arkaya yatırın ve kulaklarınızın yaklaşık beş santim yukarısında at kuyruğu yapın. Eğer daha aşağıda olursa tepe'de yarattığınız hacmi getireceksiniz. At kuyruğunu lastik tokayla tutturduktan sonra ikiye ayırın ve iki yana çekerek sıkılaştırın. Tekrar hacimm veren saç spreyi püskürterek yanlardan birkaç tel saç çıkarın.
HAFTA SONUNA ÖZEL:
               Bu model hem sevimli hem seksi hem de hafta sonu yataktan kalkmaktan çok daha az çaba gerektiriyor. Emin olun daha ilk kahvenizin suyu kaynamadan siz saçlarınızı yapmış olacaksınız.
- Saç hattından ayırdığınız 4 - 5 tutam saça krepe atın ve yuvarlak fön fırçası ile tanıyarak yumuşatın. Saç spreyi püskürtün ve hacmi sabitleyin.
- Saçlarınızı sağa yada sola derin bir yivle ayırın ve yana doğru alıp kulağın 10 santim altından tokayla sabitleyin. At kuyruğundan çıkan tutamlar sizi rahatsız etmesin. Bu halde görünüm çok daha seksi olacak.
- Lastik tokanın etrafına ince bir tutam saçı dolayın ve tel tokayla sabitleyin.
AKŞAM İÇİN:
               Sıkıca toplanmış bir at kuyruğu oldukça elegan ve göz kamaştırıcı görünecek. Saç deriniz gerildiğinde yüzünüzü germişsiniz gibi bir etki elde etmiş olmanız da cabası!
- Saçlarınızı düzleştirin ve yana doğru ayırın. Ne kadar geniş olursa at kuyruğu da o kadar seksi görünecek.
- Normalde sıkı at kuyrukları için saç rölesi tercih edilse de bu saçlarınıza beyaz partiküller oluşmasına neden olabilir. O nedenle elektriklenmeyi giderecek ve parlaklık verecek bir saç serumu kullanarak aynı sonucu elde etmenizde yarar var.
- Doğru yüksekliği yakalamak için dimdik durun ve yuvarlak fön fırçası ile saçlarınızı tarayarak ensenin tam üst kısmında toplayın. Lastik toka ile tutturun.
- At kuyruğunu ne kadar aşağıdan yaparsanız görünüm o kadar seksi olacak. Saç düzleştiriciyi at kuyruğunda gezdirerek pürüzsüz bir sonuç elde edin.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle