Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Erkekler Neden SIKILIR?

               Zor, çok zor... İnsan sevgilisine, kocasına, hele flört etmeye yeni başladığı erkeğe ''bu çiçekli gömleğini her giydiğinde libidomu yerlerde arıyorum, giyme, yakışmıyor'' diyemiyor kolayca. Kırılmasın, ayıp olmasın, daha beter içine kapanmasın, hatta kaçakları oynamasın diye. ''Parfümün kedimizi bile kaçırıyor, aslında sana paçuli notaları yakışmıyor'' da diyemiyor. Karşısına geçip ''haftanın altı günü spor salonundasın ama six pack'lerin pek beliremedi sanki'' demeyi deneyin bakın neler oluyor.
               Şaka bir yana, iyi ki varlar. Hayatımızın tadı tuzu biberi... Sayelerinde kaç şekil taklalar atıyor duygularımız... Kaldı ki biz erkeğimizi olduğu gibi kabulleniyoruz çünkü cici kızlar öyle yapar! Sevdiğini kendi zevkine göre değiştirmeye çalışan kız, aslında sizi sevdiğinden değil, çevresine uyarlamaya çalışıyordur sizi. Bizden size tavsiye, birini seviyorsanız, onun hiç bir şeyine karışmayın. Evli olsaydınız belki bir nebze karışılabilir, o da ancak renk uyumu için olabilir.

               Erkeklerimiz ne giysin, ne sürsün, ne koksun, ne yesin, ne dinlesin, bize nasıl davransın, kimi örnek alsın, hangi sporu yapsın gibi çeşitli konularda onlara karışıyoruz, tavsiye veriyoruz veya onları bu değişime zorluyoruz. Kimisi yapıyor sevdiğinden, kimisi yapmaz inadından veya kimisi de terk eder bunaldığından. Biz buna baskı uygulama şekilleri diyoruz. 

               Eğer seviyorsanız, onsuz olmaz diyorsanız, ''ama bu da böyle olmaz'' diyorsanız bir kere daha düşünün. Onu ilk tanıdığınızda da aynı kişiydi, birlikte olduğunuzda da aynı kişi... Yani onunla ilişkiniz başladığında onu o şekilde benimsediniz. Nedir bu değiştirme tutkunuz? Eğer yok değiştirmem lazım diyorsanız, bence siz direk sevgilinizi değiştirin. Çünkü değişen kişi sevdiğiniz olmayacaktır.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long