Erkekler Neden SIKILIR?

               Zor, çok zor... İnsan sevgilisine, kocasına, hele flört etmeye yeni başladığı erkeğe ''bu çiçekli gömleğini her giydiğinde libidomu yerlerde arıyorum, giyme, yakışmıyor'' diyemiyor kolayca. Kırılmasın, ayıp olmasın, daha beter içine kapanmasın, hatta kaçakları oynamasın diye. ''Parfümün kedimizi bile kaçırıyor, aslında sana paçuli notaları yakışmıyor'' da diyemiyor. Karşısına geçip ''haftanın altı günü spor salonundasın ama six pack'lerin pek beliremedi sanki'' demeyi deneyin bakın neler oluyor.
               Şaka bir yana, iyi ki varlar. Hayatımızın tadı tuzu biberi... Sayelerinde kaç şekil taklalar atıyor duygularımız... Kaldı ki biz erkeğimizi olduğu gibi kabulleniyoruz çünkü cici kızlar öyle yapar! Sevdiğini kendi zevkine göre değiştirmeye çalışan kız, aslında sizi sevdiğinden değil, çevresine uyarlamaya çalışıyordur sizi. Bizden size tavsiye, birini seviyorsanız, onun hiç bir şeyine karışmayın. Evli olsaydınız belki bir nebze karışılabilir, o da ancak renk uyumu için olabilir.

               Erkeklerimiz ne giysin, ne sürsün, ne koksun, ne yesin, ne dinlesin, bize nasıl davransın, kimi örnek alsın, hangi sporu yapsın gibi çeşitli konularda onlara karışıyoruz, tavsiye veriyoruz veya onları bu değişime zorluyoruz. Kimisi yapıyor sevdiğinden, kimisi yapmaz inadından veya kimisi de terk eder bunaldığından. Biz buna baskı uygulama şekilleri diyoruz. 

               Eğer seviyorsanız, onsuz olmaz diyorsanız, ''ama bu da böyle olmaz'' diyorsanız bir kere daha düşünün. Onu ilk tanıdığınızda da aynı kişiydi, birlikte olduğunuzda da aynı kişi... Yani onunla ilişkiniz başladığında onu o şekilde benimsediniz. Nedir bu değiştirme tutkunuz? Eğer yok değiştirmem lazım diyorsanız, bence siz direk sevgilinizi değiştirin. Çünkü değişen kişi sevdiğiniz olmayacaktır.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle