Güzelliklere Merhaba

                         Aralık ayı geldiğinde eminim sizde benim gibi yeni yıl heyecanıyla dolmaya başlıyorsunuz. Bir kere havalar iyice soğumaya başlıyor, belki kiminiz camdan yağan karı izliyor, belki kiminiz sınavları düşünüyor, belki de kiminiz yılın bu son aylarında geleceğe dair planlar yapıyorsunuz. Koskoca bir yılı geride bırakırken yüzünüzde bir gülümseme de oluşuyorsa “evet! Güzel anılar biriktirmişsin demektir.”

                         Yeni yılda sizi neler bekliyor bilmiyorum ama umarım kötü şeyler geride, güzellikler gelecekte olur. Size keyif alacağınız bir site hazırladık. Tavsiyeler, tarifler, öneriler, her telden yazılarımızla sizlere keyifle okuyacağınız bir Makale Cenneti kurduk. Yeni yılda daha fazla güzelliklere de değineceğiz. Mesela sizlerden de gelen yazılara, isteklere, önerilere yer vereceğiz. Makale Cenneti `nin kalbini sizler oluşturacaksınız.

                         İlerleyen zamanlarda sosyal medyada da yer alacağız ve bizi oradan da takip edebileceksiniz. Ağırlığımız bayanlara yönelik gibi görünüyor olabilir ama hayır, sitemiz herkese hitap ediyor. Okurlarımıza yepyeni süprizler de yapacağız.

                         Dememiz o ki; bizleri yepyeni, hareketli bir 2017 bekliyor.
Tek yapmanız gereken şey arkanıza yaslanıp bizi takip etmek olacak. Bu durumda sana geçmiş yılı geride bırakıp, yeni yıla Merhaba demek kalıyor. Makale Cenneti Okurları; bugünden sonra bizimle kalmaya, bizimle kazanmaya, bizimle paylaşmaya ve bizimle yeniliklere açık olmaya devam edin.

Yeni yıl`da görüşürüz. ;)
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site