Güzelliklere Merhaba

                         Aralık ayı geldiğinde eminim sizde benim gibi yeni yıl heyecanıyla dolmaya başlıyorsunuz. Bir kere havalar iyice soğumaya başlıyor, belki kiminiz camdan yağan karı izliyor, belki kiminiz sınavları düşünüyor, belki de kiminiz yılın bu son aylarında geleceğe dair planlar yapıyorsunuz. Koskoca bir yılı geride bırakırken yüzünüzde bir gülümseme de oluşuyorsa “evet! Güzel anılar biriktirmişsin demektir.”

                         Yeni yılda sizi neler bekliyor bilmiyorum ama umarım kötü şeyler geride, güzellikler gelecekte olur. Size keyif alacağınız bir site hazırladık. Tavsiyeler, tarifler, öneriler, her telden yazılarımızla sizlere keyifle okuyacağınız bir Makale Cenneti kurduk. Yeni yılda daha fazla güzelliklere de değineceğiz. Mesela sizlerden de gelen yazılara, isteklere, önerilere yer vereceğiz. Makale Cenneti `nin kalbini sizler oluşturacaksınız.

                         İlerleyen zamanlarda sosyal medyada da yer alacağız ve bizi oradan da takip edebileceksiniz. Ağırlığımız bayanlara yönelik gibi görünüyor olabilir ama hayır, sitemiz herkese hitap ediyor. Okurlarımıza yepyeni süprizler de yapacağız.

                         Dememiz o ki; bizleri yepyeni, hareketli bir 2017 bekliyor.
Tek yapmanız gereken şey arkanıza yaslanıp bizi takip etmek olacak. Bu durumda sana geçmiş yılı geride bırakıp, yeni yıla Merhaba demek kalıyor. Makale Cenneti Okurları; bugünden sonra bizimle kalmaya, bizimle kazanmaya, bizimle paylaşmaya ve bizimle yeniliklere açık olmaya devam edin.

Yeni yıl`da görüşürüz. ;)
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long