Habersiz Terk Edilenin Ruh Hali

                       Bir anda ortadan kaybolan sevgilinizden sonra ruh halinizin normal olmasını kimse beklemiyor. Muhtemelen aşağıdaki evreleri geçirmenizin ardından bu yaşadığınız tatsız olayı ardınızda bırakacaksınız. Derin bir nefes alın ve iç dünyanızda yaşayacaklarınıza hazır olun.

         > Ona ulaşamadığınız ilk saatlerde telefonunun üstüne su dökülüp bozulduğunu ya da yere düşüp ekranının kırıldığını ve bütün numaraları kaybettiğini düşünürsünüz. (böyle bir olasılık var tabi ama sizce de fazla iyimser yaklaşmıyor musunuz duruma?)

         > İşleri çok yoğun olduğu için size mesaj atacak vakti bile yok. (bir insanın iki eli kanda olmadığı sürece hele teknoloji bu kadar ilerlemişken, sizinle herhangi bir yerden iletişim kurmuyor olması hiç mantıklı geliyor mu?)

         > Size birçok kez mesaj atmak istedi ama hiç biri içine sinmediği için göndermekten vazgeçti. (bunu gerçekten düşünmüş olmazsınız değil mi? mesajı bir kenara bırakın, iki saniye arayıp özür dileyebilirdi sizden. tabii geçerli bir sebebi olsaydı ve yüzleşmeye korkmasaydı.)
         > Bazen yoğunluktan dolayı telefonunuza gelen mesajları yanıtlamayı unutuyorsunuz. Evet, aynısı ona da olmuş olabilir. En iyisi bir daha mesaj atıp kendinizi ona hatırlatın. (diyelim ki gerçekten mesajınıza yanıt vermeyi unuttu. telefonuna baktığı zaman aradığınızı da mı görmüyor?)

         > Bir kaç günün ardından size bir dakika olsun vakit ayıramayacak kadar değersiz olduğunuzu düşünmeye başlarsınız. (evet bu aşama biraz sinir bozucu olabiliyor. çünkü o ana kadar yaşadığınız endişeler, yerini öfkeye bırakıyor. emin olun doğru yoldasınız.)

         > Tam kovulmak üzereyken 'ben kovulmuyorum, istifa ediyorum' mantığıyla 'beni terk mi ediyorsun? haberin yok, ben seni terk ettim bile' şeklinde bir mesaj atmak içinizden geçer. (sakın yapmayın. sinirinize hakim olun ve kendinizi küçük düşürecek hareketlerden kaçının.)

         > Onu özlemeye başlarsınız. Aslında ne kadar iyi anlaştığınızı, birbirinize çok yakıştığınızı düşünüp küçük ağlama krizlerine girersiniz. (normal böyle hissetmeniz. ama gerçekten doğru insan olsaydı, zaten şu anda yanınızda olurdu ve bu saçmalığı yaşamazdınız.

         > Üzüntü ve öfke nöbetlerinin ardından hayata kaldığınız yerden devam etmeye başlarsınız yavaş yavaş. Kız arkadaşlarınızı arayıp sabahlara kadar sürecek olan bir program yapmaya başladınız bile değil mi? (geçmiş olsun. umarız ki bir daha böyle üzücü ve kötü bir deneyim yaşatacak sevgili hayatınıza girmez.)
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle