Kırmızı Tutkusu;

                    Kırmızının güzel yanı birbirinden çeşitli tonları ve yorumlarıyla rujunuzu her ortama kolayca adapte edebilmeniz.Klasik bir kırmızıya küçük turuncu dokunuşlarla anında modern bir hava verebilir ya da canlı bir pembe tonu ekleyerek yumuşatabilirsiniz. Ayrıca kusursuz matlıkta bir gündüz kırmızısı, üzerine lüks bir kat parlatıcı sürerek dokusunu değiştirdiğinizde mükemmel bir şekilde geceye uyum sağlayabilir.
                    Beyaz perde de gördüğümüz o capcanlı ve kırmızı dudaklar bu rengin popüler kültürdeki yerini daha da pekiştirdi. 40'larda ve 50'lerde Marilyn Monroe gibi yıldızların kullandığı kırmızılar, ruj satışlarını arttırarak Holywood cazibesini insanların el çantasında sığacak, erişilebilir bir formata taşıdı. Tarihte kendine daimi bir yer edinen kırmızı neredeyse çağlar boyunca güzellik denince ilk akla gelen renk oldu. Zamana meydan okudu, Hollywood tanrıçaları tarafından tescillendi ve daha sonra Madonna gibi isimler modern çağın ikonları tarafından baştan yaratıldı. Kırmızı ruj ve ojeler artık kadınları tek bir sıfatla sınırlamıyor. Siz yeterince cüretkar olduğunuz rürece kullanışlı, güçlü ve göz alıcı görünüyor ve aynı zamanda günlük yaşama da uyum sağlıyor.

                    Şaşalı geçmişi kırmızılara bürünmeniz için yeterli değilse bile güçlü çağrışımlarının sizi korkutup kaçırmasına izin vermeyin çünkü her cilt rengine uygun bir kırmızı var. Tasarımcılar hangi beden için olursa olsun kırmızı giymeyi kolaylaştırmak için son birkaç sezonda tuğla, pas ve mercan gibi birbirinden güzel kırmızı tonları yarattılar.

                    Bugün kırmızıyı çekimserler için bir basamak ve özgüveni yüksek bir gardrop oluşturma fırsatı olarak görüyor. Ayakkabı yada el çantasından önce rujla başlayın. Size göre bir kırmızı mutlaka vardır. Biraz alıştıktan sonra da kendinize muhteşem bir kırmızı elbise alın. Cazibe, tutku, romantizm yada sadece özgüven çağrışımı her ne olursa olsun gardrobumuzu kırmızıya boyamak hiç bu kadar şık olmamıştı.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

1 yorum:

  1. kırmızıyı her yerde kullanmak çok güzel de cesaret lazım, biraz daha konuyu açarsanız sevinirim.

    YanıtlayınSil

Elektrik / Elektronik / Otomasyon...

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri... Devamını OKU>>>

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long