Kırmızı Tutkusu;

                    Kırmızının güzel yanı birbirinden çeşitli tonları ve yorumlarıyla rujunuzu her ortama kolayca adapte edebilmeniz.Klasik bir kırmızıya küçük turuncu dokunuşlarla anında modern bir hava verebilir ya da canlı bir pembe tonu ekleyerek yumuşatabilirsiniz. Ayrıca kusursuz matlıkta bir gündüz kırmızısı, üzerine lüks bir kat parlatıcı sürerek dokusunu değiştirdiğinizde mükemmel bir şekilde geceye uyum sağlayabilir.
                    Beyaz perde de gördüğümüz o capcanlı ve kırmızı dudaklar bu rengin popüler kültürdeki yerini daha da pekiştirdi. 40'larda ve 50'lerde Marilyn Monroe gibi yıldızların kullandığı kırmızılar, ruj satışlarını arttırarak Holywood cazibesini insanların el çantasında sığacak, erişilebilir bir formata taşıdı. Tarihte kendine daimi bir yer edinen kırmızı neredeyse çağlar boyunca güzellik denince ilk akla gelen renk oldu. Zamana meydan okudu, Hollywood tanrıçaları tarafından tescillendi ve daha sonra Madonna gibi isimler modern çağın ikonları tarafından baştan yaratıldı. Kırmızı ruj ve ojeler artık kadınları tek bir sıfatla sınırlamıyor. Siz yeterince cüretkar olduğunuz rürece kullanışlı, güçlü ve göz alıcı görünüyor ve aynı zamanda günlük yaşama da uyum sağlıyor.

                    Şaşalı geçmişi kırmızılara bürünmeniz için yeterli değilse bile güçlü çağrışımlarının sizi korkutup kaçırmasına izin vermeyin çünkü her cilt rengine uygun bir kırmızı var. Tasarımcılar hangi beden için olursa olsun kırmızı giymeyi kolaylaştırmak için son birkaç sezonda tuğla, pas ve mercan gibi birbirinden güzel kırmızı tonları yarattılar.

                    Bugün kırmızıyı çekimserler için bir basamak ve özgüveni yüksek bir gardrop oluşturma fırsatı olarak görüyor. Ayakkabı yada el çantasından önce rujla başlayın. Size göre bir kırmızı mutlaka vardır. Biraz alıştıktan sonra da kendinize muhteşem bir kırmızı elbise alın. Cazibe, tutku, romantizm yada sadece özgüven çağrışımı her ne olursa olsun gardrobumuzu kırmızıya boyamak hiç bu kadar şık olmamıştı.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

1 yorum:

  1. kırmızıyı her yerde kullanmak çok güzel de cesaret lazım, biraz daha konuyu açarsanız sevinirim.

    YanıtlayınSil

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle