MONT Yılı...

                  Kışın büyük bir kısmını paltoyla geçiriyoruz. İnsanların ilk gördüğü şey bu olduğuna göre mükemmel olmalı. Sanırım palto seçimleri konusunda eskisinden daha çok rahatız. Kıyafetleri örtmek yerine onları daha ilgi çekici kılarak sade ve spor bir tarzı capcanlı grafik bir boyutla dengelemek sezonun dış giyim anlayışındaki taptaze ve cazip ruhun kesin bir özeti. İşin ilham verici yanı da şu ki, zekice ve çağdaş göründüğü sürece hacimli koza kesimlerden tüylü dokulara ne varsa hepsi kullanılabilir. Şahsen ben, klasik ama bol kesimli bir modeli tercih ederim. Rahatlık ve zerafetin dengesinden asla bıkmam çünkü her zaman giydiğim pantolon ve kazakları son derece şık gösteriyor.

                  Peki paltoların sonbahar koleksiyonlarında daima önemli bir rol oynadığı bilinen bir gerçek değil mi? Kesinlikle, ama paltolar bu sezon var olan trendleri pekiştiren temel unsurlardan biri olmanın ötesine geçerek modayı yepyeni ve heyecan verici boyutlara taşıyor. Koleksiyonların hepsi dış giyime dayalıydı. İşin güzel yanı da şu ki zevke hitap eden yepyeni ve muhteşem yönelimler vardı.
                  Paltoların podyumda öne çıkması işin yalnızca bir kısmı ama bu hakimiyet paltonun gardrobun can alıcı bir parçasına dönüştüğünün ve günümüzün rahat giyim anlayışına nasıl adapte olduğunun da bir göstergesi. Sonuçta palto hem trendler açıcından hem de maliyet olarak sezon boyunca yaptığınız en önemli yatırım olabilir. ve bu nedenle de sizi sıcak tutmasının yanı sıra günbegün değişen giyim tarzınıza uyacak kadar da değişken olması gerekiyor..


                  Yeni nesil paltoların en heyecan verici yanı tasarım açısından yeterince güçlü bir etki yaratırken kullanışlı detayları da yabana atmaması. Pek çok moda uzmanı ve hayranları artık sadeleştirilmiş modern klasiklerden oluşan bir kapsül gardroba sahip olmak istiyor. Yaratıcı bir ifade alanı sunan palto kıyafetin geri kalanını tamamlıyor. Paltonun gücü bildik tarzları güncelleyerek, taze kalmasını sağlayabilmesinden kaynaklanıyor. Günümüzde dış giysilerin enfes detayları, silüeti, rengi, kumaşı ya da süslemeleriyle yepyeni yada benzersiz görünmesi gerekiyor.

                  Kışın büyük bir kısmını paltonuzun kabuğu içinde geçirdiğimiz düşünülürse bu muhteşem bir şey. İnsanların ilk gördüğü şey bu olduğuna göre mükemmel olmalı. Sıcacık dokular hayvanlardan ilham alan desenlerin yanı sıra kusursuz kesimler ve koza paltolar da önemli moda çekimlerinde boy gösterdi. Geleneksel kumaşlarsa taptaze dokunuşlarla hem göz alıcı ve eksantirik hem de sıcacık görünüyordu. Üstelik hepsi de alışılmadık desen ve renk patlamalarıyla yeniden doğan vintage esintili tüylü paltolar sergilemişti.

                  Dokunma isteği uyandıran kumaşlara yer veren markalar podyumda mod tarzı deri gemici paltoları, bir başka önemli trend olan kırpma koyun yünü detaylarla dağınık ve retro bir havayla yenilenmişti. Zahmetsiz dış giyimin gerçek ustaları modern kadınlar, sokak modasının podyum trendlerini patlatma gücüne mükemmel örnektir.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum:

  1. Bende üzerime bol giysiler giymeyi seven bir insan olarak montu da bol tercih ediyorum. :)))

    YanıtlaSil
  2. ben herşeyin ölçüsüne göre giyinmeyi seviyorum mont her zaman bir beden büyük olmalı ki kışlıklar kalın olur her zaman

    YanıtlaSil

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long