Soğuk Bize Vız Gelir...

                      Kışın yeni sezon koleksiyonunda keşif tutkunu şehirli kadınlara ve erkeklere hayatın her noktasında eşlik etmeyi amaçlıyor. Teknolojiyi fonksiyonellik ve modernlikle buluşturan markaların renkli koleksiyonu sizi her koşulda çetin hava şartlarından koruyacak nitelikte. Sıcaklığın minimal ağırlığın ve tasarımın ideal bir kombinasyonunun sunulduğu yeni sezon koleksiyonlarında, dağ sporları yapmak isteyenler için güvenli ve özgür hareket etme imkanı sağlayan ürünler yer alıyor.

                       Tasarımların sadece kullanışlı değil bir o kadar da hafif olması gerektiğini savunan markalar, izolasyon teknolojisini kullandığı suya dayanıklı metalyerlleri ve vücut sıcaklığını koruyan ürün gamıyla gerek pistlerde gerekse yüksek tırmanışlarda rahat hareket etmenizi sağlıyor. Uzay elbiselerinde kullanılan "aerogel" yalıtım teknolojisi sayesinde ayak parmakları, topuğu ve tabanı sıcak tutan bot modeli ise markaların önemli inovasyonlarından biri. Kayak sezonu kapıda, Peki siz hazır mısınız?

                      Markaların aynı zamanda şehir hayatına uygun seçenekleri ve spor şıklık yakalayabileceğiniz tasarımlarıyla da ilgi çekiyor. Markaların Urban koleksiyonunda bulunan yürüyüş botları, retro stili ile bizim favorilerimiz arasında. Primaloft teknolojisi ile üretilen thermoball montlarının üretiminde kullanılan tescilli ve özel tekniklerle oluşturulan yuvarlak lif kümeleri kaz tüyünün sıcaklık ve yumuşaklık performansını taklit ederek yağmurlu havalarda konforlu bir kullanım sağlıyor.

                      Üstün sıcaklık sağlamak için geliştirilen devrimsel thermoball aynı zamanda hızlı kuruyor ve ıslakken dahi sıcak tutuyor. Yüzde yüz naylon iç ve dış kumaşların dayanıklı su geçirmez yapıya sahip olduğunu da vurgulamalıyız.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum:

  1. bir de bana sorun vız geliyor mu gelmiyor mu :)

    YanıtlaSil
  2. :D Dilek hanım hiç güleceğim yoktu, Allah sizi de güldürsün...

    YanıtlaSil

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long