Soğuk Bize Vız Gelir...

                      Kışın yeni sezon koleksiyonunda keşif tutkunu şehirli kadınlara ve erkeklere hayatın her noktasında eşlik etmeyi amaçlıyor. Teknolojiyi fonksiyonellik ve modernlikle buluşturan markaların renkli koleksiyonu sizi her koşulda çetin hava şartlarından koruyacak nitelikte. Sıcaklığın minimal ağırlığın ve tasarımın ideal bir kombinasyonunun sunulduğu yeni sezon koleksiyonlarında, dağ sporları yapmak isteyenler için güvenli ve özgür hareket etme imkanı sağlayan ürünler yer alıyor.

                       Tasarımların sadece kullanışlı değil bir o kadar da hafif olması gerektiğini savunan markalar, izolasyon teknolojisini kullandığı suya dayanıklı metalyerlleri ve vücut sıcaklığını koruyan ürün gamıyla gerek pistlerde gerekse yüksek tırmanışlarda rahat hareket etmenizi sağlıyor. Uzay elbiselerinde kullanılan "aerogel" yalıtım teknolojisi sayesinde ayak parmakları, topuğu ve tabanı sıcak tutan bot modeli ise markaların önemli inovasyonlarından biri. Kayak sezonu kapıda, Peki siz hazır mısınız?

                      Markaların aynı zamanda şehir hayatına uygun seçenekleri ve spor şıklık yakalayabileceğiniz tasarımlarıyla da ilgi çekiyor. Markaların Urban koleksiyonunda bulunan yürüyüş botları, retro stili ile bizim favorilerimiz arasında. Primaloft teknolojisi ile üretilen thermoball montlarının üretiminde kullanılan tescilli ve özel tekniklerle oluşturulan yuvarlak lif kümeleri kaz tüyünün sıcaklık ve yumuşaklık performansını taklit ederek yağmurlu havalarda konforlu bir kullanım sağlıyor.

                      Üstün sıcaklık sağlamak için geliştirilen devrimsel thermoball aynı zamanda hızlı kuruyor ve ıslakken dahi sıcak tutuyor. Yüzde yüz naylon iç ve dış kumaşların dayanıklı su geçirmez yapıya sahip olduğunu da vurgulamalıyız.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

2 yorum:

  1. bir de bana sorun vız geliyor mu gelmiyor mu :)

    YanıtlayınSil
  2. :D Dilek hanım hiç güleceğim yoktu, Allah sizi de güldürsün...

    YanıtlayınSil

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site