Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Son Dakika: Beşiktaş'ta Bombalı Saldırı

                          Son aldığımız duyumlara göre İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde iki defa ayrı ayrı zamanda bomba patlatılmıştır. Beşiktaş Vodafone Arena stadına yakın bir mevkii de gerçekleşen patlamada can kaybı yaşanmaması bir nebze içimizi rahatlatıyor. Fakat 20 kişinin yaralandığı haberi elbette felaketin büyük olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hepsine Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Patlamanın neyden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edilmiş olup, gelişmeleri bu konu altından sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

~ Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrasında çevik kuvvet ekiplerine bombalı araçla saldırı gerçekleştirildi. Saldırı sırasındaki patlama sesi İstanbul'un birçok semtinden duyuldu. Saldırının bombalı araçla düzenlendiği ve hedefin çevik kuvvet olduğu bildiriliyor.

~ Saldırı sonrası İstanbul genelinde yaygın olarak kullanılan iki tane sarı minibüsün tamamen tahrip olduğu görüldü. Saldırıların bu iki minibüsle düzenlendiği tahmin ediliyor.

                          Sizin için edindiğimiz bilgiler bunlar. Saldırıyı yapanları kınıyor ve böyle bir olayın gerçekleşmemesi onlara bu imkanını Yüce adalet'in vermemesini diliyoruz. Allah herkesin yâr ve yardımcısı olsun.
____________________________________________________________
~ DÜZELTME: Son alınan bilgilere göre Şehit sayımız 38, Yaralı sayımız 166. Rabbim Şehitlerimize Rahmet, ailelerine sabır ihsan eylesin. Türkiye genelinde milli yas ilan edildi.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long