Son Dakika: Beşiktaş'ta Bombalı Saldırı

                          Son aldığımız duyumlara göre İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde iki defa ayrı ayrı zamanda bomba patlatılmıştır. Beşiktaş Vodafone Arena stadına yakın bir mevkii de gerçekleşen patlamada can kaybı yaşanmaması bir nebze içimizi rahatlatıyor. Fakat 20 kişinin yaralandığı haberi elbette felaketin büyük olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hepsine Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Patlamanın neyden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edilmiş olup, gelişmeleri bu konu altından sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

~ Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrasında çevik kuvvet ekiplerine bombalı araçla saldırı gerçekleştirildi. Saldırı sırasındaki patlama sesi İstanbul'un birçok semtinden duyuldu. Saldırının bombalı araçla düzenlendiği ve hedefin çevik kuvvet olduğu bildiriliyor.

~ Saldırı sonrası İstanbul genelinde yaygın olarak kullanılan iki tane sarı minibüsün tamamen tahrip olduğu görüldü. Saldırıların bu iki minibüsle düzenlendiği tahmin ediliyor.

                          Sizin için edindiğimiz bilgiler bunlar. Saldırıyı yapanları kınıyor ve böyle bir olayın gerçekleşmemesi onlara bu imkanını Yüce adalet'in vermemesini diliyoruz. Allah herkesin yâr ve yardımcısı olsun.
____________________________________________________________
~ DÜZELTME: Son alınan bilgilere göre Şehit sayımız 38, Yaralı sayımız 166. Rabbim Şehitlerimize Rahmet, ailelerine sabır ihsan eylesin. Türkiye genelinde milli yas ilan edildi.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle