Son Dakika: Beşiktaş'ta Bombalı Saldırı

                          Son aldığımız duyumlara göre İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde iki defa ayrı ayrı zamanda bomba patlatılmıştır. Beşiktaş Vodafone Arena stadına yakın bir mevkii de gerçekleşen patlamada can kaybı yaşanmaması bir nebze içimizi rahatlatıyor. Fakat 20 kişinin yaralandığı haberi elbette felaketin büyük olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hepsine Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Patlamanın neyden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edilmiş olup, gelişmeleri bu konu altından sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

~ Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrasında çevik kuvvet ekiplerine bombalı araçla saldırı gerçekleştirildi. Saldırı sırasındaki patlama sesi İstanbul'un birçok semtinden duyuldu. Saldırının bombalı araçla düzenlendiği ve hedefin çevik kuvvet olduğu bildiriliyor.

~ Saldırı sonrası İstanbul genelinde yaygın olarak kullanılan iki tane sarı minibüsün tamamen tahrip olduğu görüldü. Saldırıların bu iki minibüsle düzenlendiği tahmin ediliyor.

                          Sizin için edindiğimiz bilgiler bunlar. Saldırıyı yapanları kınıyor ve böyle bir olayın gerçekleşmemesi onlara bu imkanını Yüce adalet'in vermemesini diliyoruz. Allah herkesin yâr ve yardımcısı olsun.
____________________________________________________________
~ DÜZELTME: Son alınan bilgilere göre Şehit sayımız 38, Yaralı sayımız 166. Rabbim Şehitlerimize Rahmet, ailelerine sabır ihsan eylesin. Türkiye genelinde milli yas ilan edildi.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Elektrik / Elektronik / Otomasyon...

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri... Devamını OKU>>>

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long