Gündelik Lüksümüz;

Evde vakit geçirirken, yalnızca konforla değil doğal bir lüks duygusuyla da sarıp sarmalanmak istediğimizde uzandığımız trikolar, İtalyan koleksiyonlarında en modern halini alıyor. Bu durumdan memnunuz çünkü her mevsimde ve yıllar boyu kullanılabilen ürünlerin kalitesi hakkında çok şey söylüyor.

Trikolarıyla ünlü İtalyan markaları, bundan yaklaşık beş sene önce kendi içinde değişim hareketi başlatmış, kendi özüne dönmüş ve DNA'sını oluşturan trikoyla bağlarını güçlendirmişti. Ürünlerin kalitesi bu değişimden payını aldı, kaşmir gibi lüks dokuların koleksiyonlarındaki önemi arttı. Böylece ürünleri doğru fiyatlandırılmış İtalyan markaları, gündelik lükslerle sarıp sarmalamak isteyen kadınların (ve erkeklerin) favori markaları arasına girdi.

           Trikolar, uzun bir süredir sokakta, pantolondan elbiseye, üst giyimden aksesuara heryerde karşımıza çıkıyor ama eve gelip üzerimize rahat birşeyler giymek istediğimizde elimiz neredeyse sadece onlara gidiyor. Genel tercih, kaşmir tulumlar, dökümlü kazaklar ve farklı dokulardaki eşofmanlardan yana. Özellikle çocuğunuz varsa evde daha fazla vakit geçirdiğiniz için, film izlerken veya çocuğunuzla ilgilenirken, kendinizi şık ve rahat hissetmek istersiniz.

           Önümüzdeki yaza doğru uzandığımızda, birkaç ay sonra mağazalara girecek olan koleksiyonda bol bol renk görüyoruz. Yazın enerjisini taşıyan parlak ve yoğun renkleri, güzelliği ve konforu sadelikle arayan kadınların tercihlerine feminen bir dokunuş için tasarlandı. Pastelden fosforlu tonlara uzanan geniş bir yelpaze kullanılmış. Seçeneklerin çok fazla ve ulaşılabilir olduğu günümüzde rekabetin yolunun kaliteden ödün vermemek olduğunun altını bir kez daha çizelim.

           Şık olmak için gardrobunuzu tıka basa doldurmanıza gerek yok ve ya gördüğünüz ev tekstili ürünlerini almanıza gerek yok. Tasarım ve kalite anlamında zamana direnebilen, sezon trendlerini takip edebilen ancak geniş zamanda da konuşmayı bilen, farklı okazyonlara uyum sağlama yeteneği olan parçalar giymenin veya uyumlu örtüler almanın anahtarı olur. Normal yaşantımızda yapmaya çalıştığımız da tam da bu...

Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum:

  1. Nerde Rahatlık Orda Ben Beni Anlatmış bu İtalyanlar. )

    YanıtlaSil
  2. çok faydalı bir makkale herkesin okumasını tavsiye ederimmm

    YanıtlaSil

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long