Tıpkı Kazınmış Hissi Veren Saç Modeli


               Rihanna`nın başlattığı trendlerden biri olan tek tarafı kazınmış saçlar, Hollywood dünyasını sallamaya devam ediyor. Eğer saçlarınızı kazıtıp büyük bir sorumluluk alacak cesaretiniz yoksa siz de yeni versiyonu deneyin. Eğer son zamanlarda kendinizi aynanın önünde saçlarınızın bir tarafında kulağınızın arkasına atarken yakalıyorsanız, sizde bu trendden en az bizim kadar etkilenmişsiniz demektir. Rihanna'nın başlattığı tek taraflı kazınmış saçlar cesur bir biçim olsa da Hollywood'un büyük çoğunluğu bu görünümü yakalamanın alternatif yollarını buldu. Saçlarının yanını kazanmış gibi gösteren örgü de bunlardan biri.
DENEMEKTEN KORKMAYIN!
               Öncelikle ince saplı bir tarakla saçlarınızı şakak hizasından enseye kadar ayırın. Saçların yoğun olduğu tarafa saç spreyi püskürtün ve dışa doğru kıvırarak sabitleyin. Kazanılmış ifadesi vereceğiniz tarafa da saç spreyi sıkıp geriye doğru tanıdıktan sonra sıkıca sepet örgü yapın. Şeffaf lastik tokayla saçlarınızı sabitledikten sonra diğer tarafı serbest bırakın. Nasıl yeni punk görünümünüzü beğendiniz mi? Unutmayın hayatınızda sizi beğenenler kadar beğenmeyenler de olacak. Siz teterki cesaretinizi toplayıp adımınızı atmaktan çekinmeyin.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long