Yılın En Yeni Güzellik İNOVASYONU

CİLT TONUNA GÖRE LEKE AÇICI;
                 Eminiz sayısız cilt tonu düzenleyici ürünle dolu bir banyo dolabınız var. Fakat bu ürünlerin birçoğu lekelerinin üzerinde henüz etki göstermeye başlamışken bitiyor. Bu ürünse leke açma konusunda resmen ciddi bir fark yaratıyor. Önceleri lekelerin aşırı çalışan melanositlerden (melanin üreten hücrelerden) kaynaklandığı düşünülürken; araştırmalar durumun, genetik, çevresel etmenler ve güneş ışınlarından kaynaklı olabileceğinin altını çiziyor. Ayrıca Bilim adamları bu melanin fabrikalarının kolojen üreten fibroblastlar tarafından etkilendiğini belirtiyor. Serum, fibroblastları etkin tutarak melanin üretiminin ideal oranda kalmasına yardımcı oluyor. Açık, orta, koyu versiyonu bulunan ürün, kişiye yönelik çözüm üretiyor.

ÇOK MESAFE KAT EDEN NEMLENDİRİCİ;
                 Sekiz yıllık araştırmanın ürünü olan LR2412 içeriğini daha önce bir serumda incelemiştik. Fakat içeriğin kullanıldığı ilk süper nemlendirici ile yeni tanışıyoruz. Omega 3`ten elde edilen bir bitki hormonu olan ve jasmonik asit olarak da bilinen bu içerik hücrelerin kendini onarmasını tetikliyor. Peki böyle bir içeriğin günlük bakım rutininizdeki yeri ne? Elbette stres altında epidermisin yenilenme hızının maksimuma çıkarmak. Bu da ince kırışıklıkların, sarkmanın ve cilt tonu sorunlarının önüne geçmesi anlamına geliyor.
CİLT TONUNA BİREBİR UYUM SAĞLAYAN FONDÖTEN;
                 Fondötenler tıpkı sütyen bedeni gibidir; çoğunlukla yanlış tercih yapılır. Fakat Sephora`nın keşfettiği yeni teknoloji cilt tonunuzu, berbat floresan ışıkların altında bile birebir belirliyor. "Spektrokolormetre" olarak adlandırılan bu cihaz Pantone ile işbirliği ile hazırlanmış. Cihazı yüzünüze doğru tuttuğunuzda saniyeler içerisinde Pantone`deki 110 renkten teninizin birebir tonunu bulup kodunu veriyor ve size uygun fondöten rengini belirliyor.

UZUN SOLUKLU MANİKÜR;
                 Jel manikür haftanın 7 gününde soyulmayan ojeler için tek alternatifiniz değil. CND'nin sahalardaki büyük oyuncusu Shellac, evde uygulanabilen ve çıkarılabilen yeni versiyonuyla piyasada. Haftalık oje, 62 rengi ile oje bazı da gerektirmiyor.

GÖZ KAMAŞTIRICI RENKLER;
                 Tazyikli su saç boyasının bulanıklaşmasına neden olur. Çünkü serbest radikal özelliğindeki bakır ve metal partiküller kütiküllere yapışarak boyadaki pigment ve cilanın yapısını bozar. Ünlü firmaların profesyonel saç boyalarında kullandığı gelişmiş mikro ışık teknolojisinin barındırdığı mikro partiküller kütikülleri kaplıyor ve onları metal birikmesinden koruyor. Bu da boyanın saç teline sorunsuzca nüfus etmesi anlamına geliyor. Kısacası gerçek renk, daha az yıpranmayla ve daha canlı bir sonuçla kendini gösteriyor.

DOĞAL TIRNAKLAR;
                 Bu renksiz tırnak cilası daha canlı tırnaklar mottosuyla çıkıyor karşımıza. Renk uyumluluğu teknolojisine yakın bir ideolojiyle üretilen ürün, tırnak etinizin eşsiz rengine uygun şekilde renk değiştiriyor. Bu da tırnakların dip kısmının pembe uclarınınsa daha beyaz görünmesini sağlayarak sağlıklı bir sonuç vaat ediyor.

MASKARA UYGULAMASINI SANATA ÇEVİRİN;
                 Tam maskara dünyasında olaylar daha ne kadar ileri gider diye düşünmeye başladığımız da karşılaştığımız sahne bizi şoke etti. Duvar fırçasını andıran yeni aplikatör fark yaratıyor. Diğer ürünlere göre yüzde 40 daha fazla ürün depolayan fırça maskara sürme işlemini de kolaylaştırıyor.

OTOMATİK DALGALAR;
                 Eğer Youtube`da Tori Locklears`ın (hani şu saç maşasını fazla bekletip de bir tutam saçından olan genç kız) videosunu izledikten sonra ısılı şekillendiriciler ile aranızda mesafe koyduysanız elbette bunun suçlusu siz değilsiniz. Çünkü ürün ısıyı istediğiniz bukle gevşekliğine göre ayarlıyor. Tabi içe, dışa, seçenekleri de cihazın üzerinden ayarlayabiliyorsunuz. Bukleler tercih ettiğiniz şekle ulaştığında bip sesini duyuyorsunuz.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle