Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Yine Yeni Yeniden Merhaba...

             Yine yeni yeniden herkese merhaba diyerek söze başlayacağım ama yazımın devamını öyle şen şakrak getiremeyeceğim. Çünkü fark edildiği üzere uzun bir süredir aranızda yoktum. Yazı yazmayı elbet bende özledim, fakat insan kendini bir yaşam temposuna tutturup gidince bazı şeyleri geri planda bırakıyor. Yılların, ayların telafisini yapmaya yeniden başlayacağız. O kadar birikim boşuna olmadı tabiki...

~ Geçen aylarda neler değişti... Neler birikti... Nelerden ilhamlar aldık... Ne değişiklikler bekliyor bizi... İşte ilerleyen yazılarımızda bunlar bizi bekleyen bazı ip ucları...
             Yılbaşı geliyor bildiğiniz üzere. Sizlere yenilikler, farklı fikirler, ipucları hatta gerçekte yaptığımız deneyimlerimizden kesitler sunarak bir takım bilgiler verip, sizlere de ilham aşılamak istiyoruz. Aslında hiç gereği yok der gibisiniz. Ama şöyle kısaca bir deyim paylaşmak istiyorum.

~Eğer heyecan üretmezseniz, pek fazla bir şey üretemezsiniz.

             Bu sözden yola çıkarsak, kendimize yeni umutlar, yeni heyecanlar üretmemizin hayatımıza vereceği pozitif yönlerini düşünmek gerek. Hele hele heyecanın benim üzerimde yarattığı öyle bir etkisi var ki... Yaza girişte, kışa girişte, yılbaşı, yıl sonu, bayramlar ...derken insan kendini mutlu edecek sebepler üretmeye başlar.

             Hani az laf çok iş derler, lafı dolandırmayalım. Sizlere ilerleyen zamanlarda vaad ettiğimiz kahve kokusu tadında yazılarımızı tekrardan sunmaya başlamaktan dolayı büyük bir onur duyuyoruz. Daha kuracak çok cümle var, artık bunları sizler için kaleme dökerek size keyifli yazılar sunma zamanıdır.

             Hayat enerjinizi ve hayat ışığınızı kaybetmeden yaşamanız dileğiyle bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

1 yorum:

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long