Sağlıklı bir Ruh, Zihin ve Beden için!

               Yaşamda canlı, cansız herşey enerjidir, bir frekanstır. İnsan madde ve ruhtan oluşmuş, bir enerji formudur. Kişi düşünceleriyle ve duyguları ile nasıl titreşim yayarsa, aynı titreşimdeki insanları ve olayları hayatına çeker. Geçmişe odaklanmak, eskilerin tekrarıdır ve geleceği geçmişle tekrar tekrar yaratır. Tekrar eden aile, eş, çocuklar, ilişkiler, iş, arkadaşlıklar, hastalıklar ve olaylar gibi...

               Bazen yaşamda tıkanmışlık hisseder ve ne yapabileceğimizi bilemeyiz. Fiziken beş duyu organımızla göremediğimiz, bedenimizde enerji kanalları vardır. Bu kanalları tıkandığında, enerji sağlıklı akmadığı zaman bizleri tıkar. Tıkanmış borudan nasıl su akmazsa bizde tıkanırız.
               Zihinde yaratılan her düşünce ruhsallığımızı etkilemekte kendimizi tanımadığımız için depresyon, mutsuzluk, hayattan keyif alamama başlar. Zihinsel ve ruhsal çözemediğimiz sorunlar, fiziken bedenimize hastalık olarak yansır. Bedendeki her organımız bizi ilerlemekten alıkoyan inanç, kalıplarını, düşünce ve duyguları temsil eder.

               Bireylerin değişimi kabul edip, zihinsel, bedensel ve arınma tekniklerini kullanarak özüne ulaşabilir. Kendi sorularının cevabının dışarıda değil, içinde olduğunu fark ederler. Sonuç olarak, farkındalıkları artmış daha sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı ve sevgi dolu yaşama evet derler.

Unutmayın! Çaresizseniz, Çare Sizsiniz...
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Elektrik / Elektronik / Otomasyon...

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri... Devamını OKU>>>

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long