Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Sağlıklı bir Ruh, Zihin ve Beden için!

               Yaşamda canlı, cansız herşey enerjidir, bir frekanstır. İnsan madde ve ruhtan oluşmuş, bir enerji formudur. Kişi düşünceleriyle ve duyguları ile nasıl titreşim yayarsa, aynı titreşimdeki insanları ve olayları hayatına çeker. Geçmişe odaklanmak, eskilerin tekrarıdır ve geleceği geçmişle tekrar tekrar yaratır. Tekrar eden aile, eş, çocuklar, ilişkiler, iş, arkadaşlıklar, hastalıklar ve olaylar gibi...

               Bazen yaşamda tıkanmışlık hisseder ve ne yapabileceğimizi bilemeyiz. Fiziken beş duyu organımızla göremediğimiz, bedenimizde enerji kanalları vardır. Bu kanalları tıkandığında, enerji sağlıklı akmadığı zaman bizleri tıkar. Tıkanmış borudan nasıl su akmazsa bizde tıkanırız.
               Zihinde yaratılan her düşünce ruhsallığımızı etkilemekte kendimizi tanımadığımız için depresyon, mutsuzluk, hayattan keyif alamama başlar. Zihinsel ve ruhsal çözemediğimiz sorunlar, fiziken bedenimize hastalık olarak yansır. Bedendeki her organımız bizi ilerlemekten alıkoyan inanç, kalıplarını, düşünce ve duyguları temsil eder.

               Bireylerin değişimi kabul edip, zihinsel, bedensel ve arınma tekniklerini kullanarak özüne ulaşabilir. Kendi sorularının cevabının dışarıda değil, içinde olduğunu fark ederler. Sonuç olarak, farkındalıkları artmış daha sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı ve sevgi dolu yaşama evet derler.

Unutmayın! Çaresizseniz, Çare Sizsiniz...
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long