Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Yeni Yılda Teknoloji

               İlk olarak yeni yılın gelişi ile birlikte sizlere en iyi dileklerimi sunarak başlamak istiyorum yazıma. Geride bıraktığımız senenin pek de iyi geçmediği konusunda herhalde herkes hem fikirdir. Ama yine de umudumuzu kaybetmeden devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Umarım 2019 sağlık, mutluluk, huzur ve barış ile birlikte hayalini kurduğunuz tüm teknolojileri size getirir.
               En azından teknoloji konusunda bu yıl dileklerin çoğunun gerçekleşebileceğini söyleyebilirim. Çünkü çoğu teknolojinin gerçek olması, var olanların ise daha ideal konuma gelmesi için beklediğimiz eksik olan unsur bu yıl gerçek olacak. Evet 5G`den bahsediyorum. 2019, 5G yılı olacak ve 5G sunacağı mobil yüksek hızlar ile birçok teknolojinin kilidini açacak. Uzun zamandır akıllı telefonlarla ilgili deneyiminizi daha iyi bir hal getirecek ip uçlarına da yer vereceğiz. Teknoloji severler olarak Çin`den çok fazla alışveriş yaptığınızı da iyi biliyorum. Bu yüzden kandırılmamanız ve sorun yaşamamanız için sizleri daha dikkatli olmaya davet ediyorum. Gelişen teknoloji bilim kurguyu gerçeğe dönüştürmeye yaklaştıkça bizlerin de daha fazla ilgi alanına girmeye başladı. Yani önümüzdeki yazılarımızda bunu daha dikkatli ele alacağız.

               Sizleri ileriki makalelerimizle yapılan testler, incelemeler ve yeniliklerden haberdar edeceğimizi unutmayınız. Son olarak yorum veya e-Posta aracılığı ile bize olumlu veya olumsuz her tür fikirlerinizi ulaştırabileceğinizi hatırlatmak isterim. Yayınlanan içerikler ile ilgili çok değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şimdi teknoloji genel kültürünüzü güncel tutacak bir yıl ile sizleri baş başa bırakıyorum. Hepinize tekrar iyi seneler. GÖRÜŞMEK ÜZERE...
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long