Yeni Yılda Teknoloji

               İlk olarak yeni yılın gelişi ile birlikte sizlere en iyi dileklerimi sunarak başlamak istiyorum yazıma. Geride bıraktığımız senenin pek de iyi geçmediği konusunda herhalde herkes hem fikirdir. Ama yine de umudumuzu kaybetmeden devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Umarım 2019 sağlık, mutluluk, huzur ve barış ile birlikte hayalini kurduğunuz tüm teknolojileri size getirir.
               En azından teknoloji konusunda bu yıl dileklerin çoğunun gerçekleşebileceğini söyleyebilirim. Çünkü çoğu teknolojinin gerçek olması, var olanların ise daha ideal konuma gelmesi için beklediğimiz eksik olan unsur bu yıl gerçek olacak. Evet 5G`den bahsediyorum. 2019, 5G yılı olacak ve 5G sunacağı mobil yüksek hızlar ile birçok teknolojinin kilidini açacak. Uzun zamandır akıllı telefonlarla ilgili deneyiminizi daha iyi bir hal getirecek ip uçlarına da yer vereceğiz. Teknoloji severler olarak Çin`den çok fazla alışveriş yaptığınızı da iyi biliyorum. Bu yüzden kandırılmamanız ve sorun yaşamamanız için sizleri daha dikkatli olmaya davet ediyorum. Gelişen teknoloji bilim kurguyu gerçeğe dönüştürmeye yaklaştıkça bizlerin de daha fazla ilgi alanına girmeye başladı. Yani önümüzdeki yazılarımızda bunu daha dikkatli ele alacağız.

               Sizleri ileriki makalelerimizle yapılan testler, incelemeler ve yeniliklerden haberdar edeceğimizi unutmayınız. Son olarak yorum veya e-Posta aracılığı ile bize olumlu veya olumsuz her tür fikirlerinizi ulaştırabileceğinizi hatırlatmak isterim. Yayınlanan içerikler ile ilgili çok değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şimdi teknoloji genel kültürünüzü güncel tutacak bir yıl ile sizleri baş başa bırakıyorum. Hepinize tekrar iyi seneler. GÖRÜŞMEK ÜZERE...
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Elektrik / Elektronik / Otomasyon...

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri... Devamını OKU>>>

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long