Doğu Asya Korku Mitolojisi mi Aradınız?

                   Vaktinde Detention diye bir oyun çıkmıştı, hatırlayanınız var mı? Tarihi bir korku oyunu olarak tabir edilen Detention bir hayli beğenilmiş ve Red Candle Games'e yeni oyunlar içinde imkan sağlamıştı. İşte yapımcı firma da bu fırsatı değerlendiriyor ve Devotion'ı bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. 
                   Alışık olduğumuz formatın pek de yakınında olmayan Devotion, 1980'lerde Tayvan'da, bir apartman dairesinde geçiyor. Bu daire elbette pek alışıldık bir ev değil çünkü içi gizemle dolu. Sadece gizemli olması da konu değil, içinde bulunmamız gereken bu ev kayıp bir bölge ve zaman içerisinde cehenneme doğru yaklaşmış. (Gerçek anlamda değil, kaosa yaklaşmak anlamında) Evde yaşayan aile, dini inançları yüzünden biraz kaybolmuş ve biz de bu inançları doğrultusunda ettikleri yeminlerin ne gibi sonuçlar getirdiğine, korku dolu anlarla şahitlik edeceğiz.

                   Bravo bize! Önceki oyunun iki boyutlu görsel tarzının yerine, fragmanda gayet de iyi gözüken üç boyutlu ve detaylı görüntüleri getiren Devotion, korku-gizem-araştırma ve Uzak Doğu'nun korku tarzına meraklı olanlara ilaç gibi gelecektir. Oyun sadece PC'de, Steam üzerinden satılacak ve sadece 15 gün sonra, 15 Şubat'ta piyasaya sürülecek.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site