Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Hayatımızda Neleri Kaçırıyoruz?

              Fazla mesailerinden eve döndüğünde, çocuğun yattığı için onu göremediğin günlerin mi oldu? Zamansızlıktan şikayet edip ailenle gideceğin tatili mi erteledin? Yorgunluğu öne sürüp, eşinle geçirebileceğin aşk dolu sevişmelerden mi kaçtın? Tutumlu olmak adına çok istediğin konsere gitmekten mi vazgeçtin? Gurur savaşlarına yenik düşüp, sevdiklerinle küs geçirdiğin günler mi oldu?

              Zamanı gelmedi diye düşünerek henüz o bayılarak aldığın elbiseni giymedin mi? Rezil olmaktan çekinip hala karaoke gecesine katılmadın mı? Kilo hesaplarında kaybolup, en sevdiğin yemekten hiç yiyemedin mi? Her defasında bu son deyip, sigaraları üst üste söndürmeye devam mı ettin? Bitirmeyi düşündüğün ilişkinde hala uzatmaları mı oynuyorsun? Tembellik cazip geldiği için arkadaşlarınla sosyalleşmeye zaman ayırmadın mı?
SONUÇ: Evladın seni birkaç gün yaşayamadı, döndüğünde düşündükçe motive olacağın tatil anın yok, kendini ve ilişkini besleyecek şah damar olan cinselliğin balta yedi, harcamadan kaçınarak etkinliklerde bulunamadın, doğru zaman bir türlü gelmediği için seni çok mutlu edecek kıyafetini askıda bıraktın, sevdiklerinle anı biriktirebileceğin zaman dilimlerini küslüklerinle yalnızlığa mahkum ettin, sevdiğin yemeği kendine armağan etmeyi suçluluğa dönüştürecek kalori hesaplarında boğuldun, sigaranın dumanıyla ne kadar yaşayacağını bilmediğin ömründen kıstın, kaçındığın veda ile hayatının aşkıyla karşılaşma ihtimalini uzaklaştırdın, görüşmediğin arkadaşlarla paylaşabileceklerinizi ıskaladın.

              Geride bıraktığınız günlerin, ayların, yılların tablo analizi böyle olmasın diye çabalayın! Geri dönüşü olmayan zamanın kıymetini hatırlayarak, yaşanacak her şeye önem gösterin! Var olduğunuzu size hissettirecek olan şey, anları doldurduğunuz yaşanmışlıklar hazinesidir. 

              Akan zaman, kaybolan anlarınızı değil, deneyimlerinizi ve anılarınızı biriktirsin. WebLong olarak yeni yılda hayatınızdaki tüm güzelliklerin farkına varmanız ve bunları yaşamak için kendinize izin vermeniz dileğiyle....
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long