Onunla Hisleriniz Karşılıklı Mı?


               İçten içe ondan hoşlanıyor ama onun sana karşı ne hissettiğini çözemiyor musun? Aklındaki kişinin de senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman için birkaç tüyoya ihtiyacın var. Aranızdaki belirsizlikten kurtulmak için işte sana birkaç öneri...

GÖZLERİ NE DİYOR?
Bakışlarını üzerinde hissediyor musun? Sürekli sana bakmasa da arada göz göze geldiğiniz olmuştur. Böyle bir durumla karşılaştığında sen de ona bakışlarınla yanıt ver. Gözlerini kaçırmak yerine sen de ona bak. Hem göz temasından kaçıp hem de senden gözlerini alamadığını fark edersen söyleyemediği çoğu şeyin gözlerinde saklı olduğunu anlarsın.

GİZEMLİ DAVRAN

               Herkes hoşuna giden insanlar hakkında bir şeyler öğrenmek ister. Yaptığın şeyleri merak ediyor mu? Cevabını henüz bilmiyorsan, merak etmesini sağlamaya ne dersin? Senin hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsa sana daha çok soru sormaya başlayacaktır. Eğer yaptığın şeylerle daha çok ilgilendiğini ve meraklı tavırlarını fark edersen bunun iyiye işaret olduğunu kabul edebilirsin.

FARKLI DAVRANIYOR

               Sana karşı daha farklı davrandığını hissettiğin zamanlar oluyor mu? Bir ortamda bulunurken sana karşı diğerlerinden daha centilmen yada daha ilgilimi diye bak. Göze batan korumacı tavırlarını fark ediyorsan veya sorunlarınla ilgileniyorsa sana ilgi duyuyor olma olasılığı çok yüksek. Çünkü erkekler hoşlandıkları kızlara karşı daha kibar ve düşünceli yaklaşımlar sergiliyorlar. Bu şekilde davranıyor mu anlamaya çalış.

TERS KÖŞE YAP

               Sen de arkadaşlığınızdan ödün vermeden ondan hoşlandığını belli edebileceğin ufak sinyaller yollayabilirsin. Mesela önemli bir gün olmamasına rağmen ona küçük bir hediye al veya bir jest yap. Bakalım bu durum karşısında şaşıracak mı yoksa anlamadan aynı şekilde devam mı edecek. O da sana karşı boş değil ise bunu anlayacak ve sana bir adım atacaktır.

AYNI DÜŞÜNCELER

               Kendi ilgi alanımız dışındaki konular genelde pek fazla dikkatimizi çekmez. Onun çok ilgi alanı olmayan bir konu aç. Seni dikkatlice dinliyor, fikirlerine katılıyor ve o şeye ilgisini arttırıyorsa sana ilgi duyuyor demektir.

DENE ONU

               Hafta sonu için sinema planı yapmıştınız. Ama sen başka bir şey yapmak istediğini söyle, ortaya bir fikir at. Acaba gitmek için planladığınız film için ısrar mı edecek yoksa senin fikrine uyacak mı? Eğer film için ısrar ediyorsa sanırım seni daha çok bir arkadaş olarak görüyor. Ama senin fikirlerine ayak uydurmaya çalışıyorsa onun için önemli olan sadece seninle bir arada zaman geçirmesi olabilir.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long