Tatile Hazır Mısınız?

                 Her sene olduğu gibi bu sene de tatil hayalleri peşimizi bırakmıyor. Kimisi bu hayalin peşinden koşturuyor, kimisi en güzel tatilin evde dinlenmek olduğunu söylüyor. Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz. Ama hayatta çok kısa. Yeni yerler görmek ve keşfetmek için henüz geç kalmış sayılmazsınız.
                 Tatile giderken hepimiz uygun fiyat araştırırız veya kampanyalar, uçak veya otobüs biletleri, turlar vs... Şimdi size kısaca şöyle bir bilgi vermek istiyorum. Otobüs ile uçak bileti fiyatları hemen hemen aynı olunca herkesin ilk tercihi uçaktan yana oluyor. Aynı gün varmak istediğiniz yere varıyorsunuz bu da size gün tasarrufu yaptırıyor, yol yorgunu veya gün kaybı yaşatmıyor size.

UÇAK BİLETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
                 Uçak bileti alırken mutlaka alternatifler iyi incelenmelidir. Artık uçuşlarda çok fazla alternatif olduğunu unutmamalıyız. Bu sebeple bizleri yönlendiren müşteri temsilcisi çok önemlidir. Başvurmuş olduğunuz acente size tüm havayolu alternatiflerini ve fırsatları sunmalı ve gerek havalimanı ulaşımı gerek bütçe olarak en doğru seçeneği belirlemelidir. Bu sebeple doğru acente ile çalışmalıyız.

HAVA YOLLARI PROMOSYONLARI BIZE DOĞRU YANSITILIYOR MU?
                 İletişim araçlarınızın size sunmuş olduğu reklam amaçlı havayolu promosyonları size net fiyatları yansıtmamaktadır. Reklamlarda bahsedilen fiyatlar vergisiz bilet fiyatlarıdır. 29.90`dan başlayan fiyatlar olarak dikkat çekmek amaçlı hazırlanmış olup, bileti satın almak istediğinizde birçok vergi eklenmektedir.

ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARI BİZE NE KAZANDIRIR?
                 Yılda en azından 1 hafta iyi bir tatil hepimizin hakkı değil mi? Yıl içinde şehrin yorucu atmosferi, iş hayatının stresi, çocuklarımızın eğitimi ile koşturmalarımızı 1 hafta tatil ile unutabiliriz. En iyi oteller de çok uygun fiyata konaklamak bizi önümüzdeki yorucu yıl için motive edecek ve geçen yılın tüm stresini üzerimizden alacaktır. Bu sebeple tatil programınızı önceden yaparak erken rezervasyonlarla yaklaşık %50 indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik bazı erken rezervasyon kampanyalarında tüm aksilikler e karşı her her zaman iptal ve iade garantisi mevcut. Bugün yarın diyerek kaçırdığımız fırsatlar bize maddi zarar olarak geri dönmekte. Bu fırsatları kaçırmamak için internet ve satış acentelerinden kampanyalara göz atabilir ve birçok iyi teklifler alabilirsiniz.

                 Unutmayın tatil yapmak artık bir hayal değil. İstedikten sonra kesenize uygun avantajlara erkenden sahip olabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site