Tatile Hazır Mısınız?

                 Her sene olduğu gibi bu sene de tatil hayalleri peşimizi bırakmıyor. Kimisi bu hayalin peşinden koşturuyor, kimisi en güzel tatilin evde dinlenmek olduğunu söylüyor. Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz. Ama hayatta çok kısa. Yeni yerler görmek ve keşfetmek için henüz geç kalmış sayılmazsınız.
                 Tatile giderken hepimiz uygun fiyat araştırırız veya kampanyalar, uçak veya otobüs biletleri, turlar vs... Şimdi size kısaca şöyle bir bilgi vermek istiyorum. Otobüs ile uçak bileti fiyatları hemen hemen aynı olunca herkesin ilk tercihi uçaktan yana oluyor. Aynı gün varmak istediğiniz yere varıyorsunuz bu da size gün tasarrufu yaptırıyor, yol yorgunu veya gün kaybı yaşatmıyor size.

UÇAK BİLETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
                 Uçak bileti alırken mutlaka alternatifler iyi incelenmelidir. Artık uçuşlarda çok fazla alternatif olduğunu unutmamalıyız. Bu sebeple bizleri yönlendiren müşteri temsilcisi çok önemlidir. Başvurmuş olduğunuz acente size tüm havayolu alternatiflerini ve fırsatları sunmalı ve gerek havalimanı ulaşımı gerek bütçe olarak en doğru seçeneği belirlemelidir. Bu sebeple doğru acente ile çalışmalıyız.

HAVA YOLLARI PROMOSYONLARI BIZE DOĞRU YANSITILIYOR MU?
                 İletişim araçlarınızın size sunmuş olduğu reklam amaçlı havayolu promosyonları size net fiyatları yansıtmamaktadır. Reklamlarda bahsedilen fiyatlar vergisiz bilet fiyatlarıdır. 29.90`dan başlayan fiyatlar olarak dikkat çekmek amaçlı hazırlanmış olup, bileti satın almak istediğinizde birçok vergi eklenmektedir.

ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARI BİZE NE KAZANDIRIR?
                 Yılda en azından 1 hafta iyi bir tatil hepimizin hakkı değil mi? Yıl içinde şehrin yorucu atmosferi, iş hayatının stresi, çocuklarımızın eğitimi ile koşturmalarımızı 1 hafta tatil ile unutabiliriz. En iyi oteller de çok uygun fiyata konaklamak bizi önümüzdeki yorucu yıl için motive edecek ve geçen yılın tüm stresini üzerimizden alacaktır. Bu sebeple tatil programınızı önceden yaparak erken rezervasyonlarla yaklaşık %50 indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik bazı erken rezervasyon kampanyalarında tüm aksilikler e karşı her her zaman iptal ve iade garantisi mevcut. Bugün yarın diyerek kaçırdığımız fırsatlar bize maddi zarar olarak geri dönmekte. Bu fırsatları kaçırmamak için internet ve satış acentelerinden kampanyalara göz atabilir ve birçok iyi teklifler alabilirsiniz.

                 Unutmayın tatil yapmak artık bir hayal değil. İstedikten sonra kesenize uygun avantajlara erkenden sahip olabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long