Son Dakika Magazin Haberleri

Kit Harington / Spoiler Canavarı:
                     'Taht Oyunları' dizisinde tanışıp evlenen Hollywood'un belki de en sempatik çifti Rose Leslie ve Kit Harington yani nam-ı diğer Ygritte ve Jon Snow geçtiğimiz günlerde küçük çaplı bir küskünlük yaşadılar. Peki, bu kavganın sebebi ne olabilir sence? Geçen gün katıldığı bir radyo programında Rose'un kendisiyle üç gün boyunca konuşmadığını söyleyen Kit, durumu şöyle açıkladı: "Eşime dizinin sonunu söyledim ama sormuştu!" Keşke bize de söylesen Kit!

Jennifer Lawrence / Evleniyor:
                     Bu yıl Hollywood'da bir izdivaç furyasıdır gidiyor! Şimdi de Jennifer Lawrence'ın New Yorklu sanat galerisi yöneticisi Cooke Maroney ile nişanlandığını öğrendik. Bütün dünya İngiltere prensesleri Kate&Megan'ın arasındaki savaş maceralarını konuşasursun Jen'in köşesinden gelen bu atak oldukça ilginç bir haber oldu! Maroney'in Jennifer'a devasa taşlı bir yüzük aldığı da söyleniyor. Şimdi tek merak konusu nedimeler, acaba kimler olacak?

Katy Perry / Yüzük Yıkılıyor:
                     2019'un Sevgililer Günü'ne damgasını vuran yegane çift, Orlando Bloom ve Katy Perry oldu. Çünkü tatlı ikili tam da o gün sosyal medyadan evlenmeye karar verdiklerini açıkladılar. Uzun süredir birlikte oldukları için zaten onlardan böyle bir adım bekliyorduk ve pek de şaşırdığımızı söyleyemeyiz! Olayın bizi şok eden kısmı ise Kay'in parmağındaki o yüzük! Ortada kocaman bir yakut, etrafı da elmaslarla çevrili bir çiçek gibi duruyor. Çok ince zevkli olduğunu biliyorduk zaten Orli!

Hailey'den İlginç İtiraf:
                     Geçtiğimiz günlerde resmi bir nikahla evlenen Justin Bieber ve Hailey Baldwin köşesinden ilginç haberler geliyor. Hailey'in yakın arkadaşı Kendall Jenner'a "Bu kadar genç yaşta evli olmak korkutucu" diye bir itirafta bulunduğu söyleniyor. Üstelik Justin ile yaşamaya başlamak da onun için o kadar kolay olmamış. Fakat çok uzun yıllardır Justin'e aşık olduğunu ve onunla sonsuza kadar birlikte olma fikrinin de onu çok mutlu ettiğini eklemiş.

Miley Cyrus / Seni Seviyorum:
                     Liam Hemsworth ve Miley Cyrus ikilisi biliyorsun ki geçtiğimiz günlerde aile arasında düzenlenen bir törenle evlendi. İlk kez de evli bir çift olarak bir Sevgililer Günü geçirdiler. Ama bizim Miley yaptı yine yağacağını! En çılgın konser görüntülerinden birine (hani şu dil çıkardıklarından) eşini tag'ledi ve aldına da "Seni Seviyorum!" yazdı. Liam, şu sıralar yaşadığı böbrek taşı sorununu bu mesajı görünce unutmuş olmalı!

Justin Bieber / Depresyonda:
                     Hailey Baldwin ile evlendikten sonra Justin'in şu an havalarda uçmasını beklerdik vakat durum anlaşılan pek de öyle değil. Ünlü yakışıklının yaşadığı depresyon sebebiyle tedavi gördüğü belirtiliyor. Hailey'in itirafının sebebi de acaba bu olabilir mi? Sürekli mutsuz olan biriyle aynı evde yaşamak pek de kolay olmasa gerek tabii. Ama bu depresyonun Hailey ile ilgili olmadığını, tamamen şöhret, fanlar tarafından takip edilmek ve kameraların sürekli yüzüne tutulmasıyla ilgili olduğunu da söyleyelim.

Priyanka Nick'in Soyadını Aldı:
                     Bu yılın mutlu çiftlerinden biri de Nick Jonas ve Priyanka Chopra! Onlar da yakın bir zamanda muhteşem bir törenle evlendiler. Geçtiğimiz günlerde Jimmy Fallon'un şov programına konuk olan Priyanka neden "Jonas" soy ismini almak istediğini şu sözlerle açıkladı: "Sophie Turner ile J kardeşi olmak süper olur diye düşündüm. Ayrıca ben biraz geleneksel biriyim. Nick'in soy ismini almayı hep istedim. O zaman gerçekten bir aile olacağımızı düşündüm. Tabii ki kendi kimliğimi de kaybetmiyorum, biz artık bir bütünüz!"
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site