Yaşam Gücünü Hisset

                  Hayat Yolculuğumuz her an değişime giriyor. Fakat biz, düne ve yarına tutunduğumuz için Şimdinin Gücü'nü fark edemiyoruz. Yarını bugünden yaratıyoruz. O yüzden bugün ve hatta şimdi çok önemli. Şu anda her şeyi değiştirebilirsin. Her şeye yeniden başlayabilirsin. İşte bu yüzden düne takılma ve an'a odaklan. Geçmişi düşünüp kendini üzme. Gelecek için kaygılanma. Eğer bulunduğun anı yaşamaya çalışırsan her şeyin yolunda ve olması gerektiği gibi olduğunu fark edebilirsin.

                  2020 yılında insanları daha iyi bir yükseliş bekliyor. Kendilerinin ne kadar güçlü olduklarını far edecekler. Bir şaman öğretisi diyor ki; "Doğada hiç bir şey kendisi için yaşamaz. Nehirler kendi suyunu içemez, ağaçlar kendi meyvelerini yiyemez, güneş kendisi için ısıtmaz. Ay kendisi için parlamaz. Çiçekler kendileri için kokmaz. Toprak kendisi için doğurmaz. Rüzgar kendisi için esmez. Birbiri için yaşamak doğanın kanunudur. Ben biz olduğumuz zaman benim, ben ben olduğum için sensin."
GÜCÜMÜZÜ NASIL KULLANABİLİRİZ?
                  Hepimiz bir ışık parçasıyız. Arınarak kendimizi parlatmamız şart. Kin, öfke, nefret gibi bizi aşağı çeken duygulardan kurtulmalıyız. Hepimizin korkuları var. Ama korkunun olduğu yerde sevgi barınamaz. Bu da bizi güvensizliğe iter. Ne zaman ki bu duygulardan ayrışır, karşımızdakinin biz olduğunu anlarsak, o an yükseliriz. Her birimiz ayrı bir notayız. Bastığımızda bir şarkı çıkıyor. Başkasını kendimizden üstün görmeyelim. Aşit basamaklardayız. Ne ben senden üstünüm, ne sen benden üstünsün. Sadece farkındalıklarımızda ayrışmalar var.

NASIL ARINACAĞIZ?
                  Arınmak, temizlik demek. İçinde biriktirdiğin olumsuz duyguları, yani hayatında var olan bütün varlıkların aslında senin seçiminle hayatında olduklarını, gitmesi gerektiğinde bırakabilmeyi öğrenmek lazım. Çünkü biz bağlı değil, bağımlı varlıklarız. Bağımlılık yerine bağlı olmayı bilsek her şey çok daha güzel olur. Sen kendine hangi duyguyu hissediyorsan karşındakine de onu hissettirebilmelisin. 'Ben ondan üstünüm, güzelim, farkım var' dememelisin.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site