Galaxy Fold Testleri Başarıyla Geçemedi

                      Şubat ayında ABD'de düzenlenen MWC 2019 etkinliğinde tanıtılan yeni telefon Samsung Galaxy Fold testleri ne yazık ki başarıyla geçemedi. Samsung’un açıklamasına göre 200.000 açıp kapatmaya dayanıklı dediği 5 adet test telefonları, yayıncıların yerindeyse ellerinde kaldı. Bu telefonlardan 2 tanesi kullanıcı hatası olduğu tespit edildi. Diğer telefonların neden arızalandığı araştırılıyor. Samsung bugün yaptığı açıklamada konunun incelendiğini Galaxy Fold model telefonun çıkış tarihinde bir değişiklik olmadığını belirtti. 

                      Anlaşılan Samsung’un yeni şeyler denerken bir şeyleri patlatma veya kırma içgüdüsü bulunuyor! Yapılan onca hata analizlerine rağmen bazen de gözden kaçan şeyler olabiliyor. Büyük firmaların bu denli hata yapabilmesi akıllarda soru işareti bırakıyor. Güvenli ve bir ömür götürecek bir telefon modeline sahip olabilecek miyiz?

                      Samsung hisseleri güne düşüşle başladı. Basında ikinci Note 7 faciası en azından bu patlamıyor gibi cok sert tepkiler aldı. Samsung gibi bir devin şimdi nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Samsung’un rakibi olan Huawei ile yarış halinde olduğu herkez tarafından bilinmektedir. Bu son olayla huawei bu yarışta öne geçmiş oldu. Yukarıdaki satırlarımızda bahsettiğimiz gibi hisselerinde %3 düşüş yaşandı. Tabiki her zamanki gibi bu düşüş diğer bir dev olan Apple’e yaradı. Apple’in hisselerinde artış olacağı söyleniyor.

                      Şimdi tüm gözler bu 3 devin üzerinde... 26 Nisan'da piyasaya çıkacak olan Galaxy Fold'un Amerika fiyatının 1980 dolar (yaklaşık 11.500 TL) seviyelerinde olacağı biliniyor. Türkiye fiyatları henüz kesinleşmese de yakın zamanda tüm detaylarını gözümüzle görebileceğimiz bu model, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site