Galaxy Fold Testleri Başarıyla Geçemedi

                      Şubat ayında ABD'de düzenlenen MWC 2019 etkinliğinde tanıtılan yeni telefon Samsung Galaxy Fold testleri ne yazık ki başarıyla geçemedi. Samsung’un açıklamasına göre 200.000 açıp kapatmaya dayanıklı dediği 5 adet test telefonları, yayıncıların yerindeyse ellerinde kaldı. Bu telefonlardan 2 tanesi kullanıcı hatası olduğu tespit edildi. Diğer telefonların neden arızalandığı araştırılıyor. Samsung bugün yaptığı açıklamada konunun incelendiğini Galaxy Fold model telefonun çıkış tarihinde bir değişiklik olmadığını belirtti. 

                      Anlaşılan Samsung’un yeni şeyler denerken bir şeyleri patlatma veya kırma içgüdüsü bulunuyor! Yapılan onca hata analizlerine rağmen bazen de gözden kaçan şeyler olabiliyor. Büyük firmaların bu denli hata yapabilmesi akıllarda soru işareti bırakıyor. Güvenli ve bir ömür götürecek bir telefon modeline sahip olabilecek miyiz?

                      Samsung hisseleri güne düşüşle başladı. Basında ikinci Note 7 faciası en azından bu patlamıyor gibi cok sert tepkiler aldı. Samsung gibi bir devin şimdi nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Samsung’un rakibi olan Huawei ile yarış halinde olduğu herkez tarafından bilinmektedir. Bu son olayla huawei bu yarışta öne geçmiş oldu. Yukarıdaki satırlarımızda bahsettiğimiz gibi hisselerinde %3 düşüş yaşandı. Tabiki her zamanki gibi bu düşüş diğer bir dev olan Apple’e yaradı. Apple’in hisselerinde artış olacağı söyleniyor.

                      Şimdi tüm gözler bu 3 devin üzerinde... 26 Nisan'da piyasaya çıkacak olan Galaxy Fold'un Amerika fiyatının 1980 dolar (yaklaşık 11.500 TL) seviyelerinde olacağı biliniyor. Türkiye fiyatları henüz kesinleşmese de yakın zamanda tüm detaylarını gözümüzle görebileceğimiz bu model, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long