Teknolojinin Kontrolü Parmaklarınızda...

                                 Giyilebilir teknolojilerin gelişmesiyle akıllı saatler ve bileklikler gibi bir çok akıllı cihaz günlük hayatımızı kolaylaştıracak pek çok özelliği barındırır hale geldi. Yakın zamanda bu cihazların arasına akıllı yüzükler de katılacak. Öyle ki Samsung'un da bir çok özelliğe sahip bir akıllı yüzük patenti aldığı biliniyor fakat şu ana kadar hiç bir şirket Lazy.Co kadar başarılı olabilmiş değil.
Resmi Büyütmek için Resme Tıklayınız.
                                 Hindistan merkezli şirket, 2017 yılından itibaren çalışarak bir çok fonksiyona sahip akıllı bir yüzük üretmeyi başardı. Aina Ring adını verdikleri bu ürün, sahip olduğu özellikleriyle bu güne kadar tasarlanmış en başarılı akıllı yüzük diyebiliriz.


                                 Oldukça şık bir tasarıma sahip yüzük, OLED ekranı ile telefonunuzdaki bildirimleri görüntüleyebiliyor ve cebinizden çıkarmadan telefonunuzun bir çok özelliğine erişebiliyorsunuz. Bluetooth 5.0 üzerinden telefonunuza bağlanan Aina Ring, sesli asistanlara erişim sunuyor ve sahip olduğu teknolojiyle karşı tarafın sesini parmaklarınız aracılığıyla kulağınıza aktarabiliyor.


                                 50 mAh piliyle 90 dakika konuşma süresi, 36 saat beklee süresi olan akıllı yüzük, halkasında bulundurduğu sensör ile cihazı kontrol etmenizi sağlıyor. Aina Ring, Sound ID teknolojisi ile ödeme yapabiliyor, evinizdeki akıllı cihazları kontrol edebiliyor ve adımını sayabiliyor.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site