Teknolojinin Kontrolü Parmaklarınızda...

                                 Giyilebilir teknolojilerin gelişmesiyle akıllı saatler ve bileklikler gibi bir çok akıllı cihaz günlük hayatımızı kolaylaştıracak pek çok özelliği barındırır hale geldi. Yakın zamanda bu cihazların arasına akıllı yüzükler de katılacak. Öyle ki Samsung'un da bir çok özelliğe sahip bir akıllı yüzük patenti aldığı biliniyor fakat şu ana kadar hiç bir şirket Lazy.Co kadar başarılı olabilmiş değil.
Resmi Büyütmek için Resme Tıklayınız.
                                 Hindistan merkezli şirket, 2017 yılından itibaren çalışarak bir çok fonksiyona sahip akıllı bir yüzük üretmeyi başardı. Aina Ring adını verdikleri bu ürün, sahip olduğu özellikleriyle bu güne kadar tasarlanmış en başarılı akıllı yüzük diyebiliriz.


                                 Oldukça şık bir tasarıma sahip yüzük, OLED ekranı ile telefonunuzdaki bildirimleri görüntüleyebiliyor ve cebinizden çıkarmadan telefonunuzun bir çok özelliğine erişebiliyorsunuz. Bluetooth 5.0 üzerinden telefonunuza bağlanan Aina Ring, sesli asistanlara erişim sunuyor ve sahip olduğu teknolojiyle karşı tarafın sesini parmaklarınız aracılığıyla kulağınıza aktarabiliyor.


                                 50 mAh piliyle 90 dakika konuşma süresi, 36 saat beklee süresi olan akıllı yüzük, halkasında bulundurduğu sensör ile cihazı kontrol etmenizi sağlıyor. Aina Ring, Sound ID teknolojisi ile ödeme yapabiliyor, evinizdeki akıllı cihazları kontrol edebiliyor ve adımını sayabiliyor.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long