İLİŞKİ DURUMU KARMAŞIK... ツ

                                     Siz hiç bir ayrılığı üzerinizden atamadığınızı hissettiniz mi? Her zaman eski sevgilinizin gölgesini üzerinizde hissettiğiniz oldu mu? Sizi gören herkesin yüzünüze baktığında eski sevgilinizi hatırladığını hissettiğiniz oluyor mu? Bütün soruların cevabı evet ise siz ilişki Durumu: Jennifer Aniston olmuşsunuz!... Aşk acısı çekmek zamanın nasıl ilerlediğini çözememektir bir yerde. Etrafınızda mevsimler değişir, çocuklar büyür, bekarlar evlenir, kariyerler alır başını ilerler. Siz aşk acısı ile ayrılık gününde kalırsınız. Başka bir psikoloji başka bir zorunlu tercihtir aslında bu da. En azından duygularınız hala canlıdır. Aşk acısı çekmekten daha kötü bir durum varsa ne olursa olsun eski sevgilisi ile anılmaktır.

                                     Yeni açtığı İnstagram hesabı ile günümüzün en çok konuşulan isimlerinden olan 51 yaşındaki Hollywood yıldızı kendi comeback'ini yaşıyor resmen. Hem "Friends" özlemi hem de yıllar sonra Brad Pitt ile yeniden karşılaşmaları hali ile gözleri üzerine çekti. Bu seneki Oscar Ödülleri'nden sonra eski eşi Brad Pitt ile buluştukları  söyleniyor. Ama açık konuşalım, buluşsalar da buluşmasalar da hepimiz Jennifer Aniston'ı zaten Brad Pitt ile özdeşleştirmedik mi? Ne zaman o kadını görsem buruk bir şekilde aklıma o eski mutlu günleri gelir. Gerçek acıyı tatmadığı, terk edilmediği zamanlar...
Resmi Büyütmek İçin TIKLAYIN!
                                     Bu saf bağlılığın suçlusu aslında kesinlikle o değil. Birlikte olduğu her kadının ilişki yaşayış biçimini benimseyen Pitt'te suç aslında. Böyleleri ile birlikte olduğunuzda kendinizi eşsiz sanarsınız. En çok sizi sevdiğini düşünürsünüz ama aslında o sadece kendi egosunu tatmin eden, en iyi sevgili olmaya çalışan biridir. Sonra ayrılık kapıyı gelip çaldığında, yani o daha iyisini bulduğunda ruhunuz tamir edilemeyecek bir burukluğa bürünür. Bir daha asla eskisi gibi iyi hissetmezsiniz. Sadece kalbiniz değil, kişiliğiniz de  tamir edilemeyecek şekilde kırılmıştır. Sizi gören herkes eski erkek arkadaşınızı hatırlayacaktır. Her zaman onun gölgesi ile yaşamaya mahkum olacaksınızdır. Hayatınıza yeni biri girse de kimse ona gerçekten aşık olduğunuzu düşünmeyecektir. Ve evet gerçekten bu aşk acısı çekmekten çok daha beterdir.

UNUTULMAZ ÇİFTLER:...
                                     Bazı durumlarda da ayrılık bir hayal kırıklığı değildir. Hatta ne kadar üzülseniz de size iyi gelmiştir. Kariyerinize odaklanmışsınızdır, gözünüz açılmıştır, ikiniz de yeni ve daha iyi yollara gidersiniz ama ne olursa olsun hala eski sevgiliniz vücudunuzun bir organı gibidir. Altın çağını yaşayan, somut verilere göre dünyanın en yakışıklı erkeği olduğu kanıtlanan Robert Pattinson ve eski sevgilisi Kristen Stewart'tan bahsediyoruz bu başlık altında da. İhanetlerle dolu ayrılıklarından sonra ikisi de farklı noktalarda çok başarılı oldular. Ancak hala "Twilight"ın büyüsünden ikisi birbirine yakın noktada duruyorlar.

                                     Birinden bahsedince öteki akla geliyor. Sanırım bu da tarihteki unutulmaz çiftlerden oldukları için gerçekleşiyor. Onlardan birine özellikle Pattinson'a baktığınızda burulmuyorsunuz, sadece zamanında birbirlerine ne kadar yakıştıklarını düşünüyorsunuz. Buna da kader diyoruz. Bazen bir taraf tutuyor, diğer taraf tutmuyor. Sizin için "o"nun yerini başkası alsa da hayat için almıyor.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long