Müzik Dünyasına Kısa Bir Bakış:

YENİ ALBÜM: Bir süredir verdiği kilolarla gündemde olan Adele müziğe geri dönüyor. Adele'nin menajeri Jonathan Dickins uzun süredir yeni şarkıları üzerinde çalışan Adele'nin yıl bitmeden yeni albümünü yayımlayacağını düşünüyor. Yayımlanmadan önce, yakın zamanda albümden bir yada bir kaç şarkı duyabileceğiz...


SESSİZLİĞİNİ BOZDU: Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, "Yummy" ismini taşıyan yeni single'ını yayımladı. Hayatını anlatan "Seasons" isimli belgesel ise bu ay içinde yayımlanacak. Justin Bieber'ın bu yıl içinde yayımlanacağı yeni albümünün ismi ise henüz belli değil. 

YENİ SİNGLE: Palmiyeler yeni single'ı "Kalehan"ı yayımladı. Klasik Palmiyeler soundundaki şarkı yeni bir albümün habercisi mi bekleyip göreceğiz. Öte yandan grup geçen sene 'Harika' ve 'Orman' single'larını yayımlamış, ardından albüm gelmemişti. Palmiyeler, The Matton2 grubuyla bu ayın sonunda 6 konserlik bir Amerika turnesine çıkıyor.


GERİ GÖNÜŞ: My Chemical Romance, 2001 yılında başlayan kariyerini 2013 yılında sonlandırmıştı. Aradan 7 yıl geçti ve My Chemical Romance yeniden bir araya geldiğini açıkladı.Güzel haber. Grup yeni turne haberini "An Offering" adını taşıyan bir video ile duyurdu.

YENİ DİZİ: Game of Thrones, bir spin off diziyle yaşamaya devam edecek. Bugüne dek 8 spin off dizisini iptal eden HBO, en sonunda dizinin yaratıcılarından Casey Bloys'a görev verdi. Game of Thrones evreninde yaşananlardan 300 yıl öncesini konu alacak Hause of the Dragon 2022 yılında ekrana gelecek.


SEVİNDİRİCİ HABER: Uzun yıllardır Guns N'Roses'ın kalan tek orjinal elemanı olarak grubu ayakta tutan Axl Rose, yakın geçmişte grubun kurucu kadrosundan Slash ve Duff McKagan ile birleşmiş ve turneye çıkılmıştı. Grubun gitaristi Richard Fortus bu yıl içinde yeni bir Guns N'Roses albümü çıkabileceğinin müjdesini verdi.

ÜZÜCÜ HABER: Yeni albümünü yayımlamak için gün sayan Ozzy Osbourne ve eşi Sharon Osbourne Günaydın Amerika programına katıldı ve Ozzy'ye Parkinson hastalığının bir formu olan Parkin II teşhisi konduğunu açıkladılar. Ozzy, hastalık ve sağlık sorunlarının "her kes için son derece zorlayıcı" olduğunu söyledi.


HATIRA PARA: Britanya Krallık Darphanesi, Queen için madeni hatıra para bastı. Grubun logosu ve üyelerinin çaldıkları enstrümanların işlendiği madeni parada, Freddie Mercury'nin kuyruklu piyanosu, Brian May'in gitarı, Roger Taylor'ın bas davulu ve John Deacon'un bas gitarı bulunuyor.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site