Müzik Dünyasına Kısa Bir Bakış:

YENİ ALBÜM: Bir süredir verdiği kilolarla gündemde olan Adele müziğe geri dönüyor. Adele'nin menajeri Jonathan Dickins uzun süredir yeni şarkıları üzerinde çalışan Adele'nin yıl bitmeden yeni albümünü yayımlayacağını düşünüyor. Yayımlanmadan önce, yakın zamanda albümden bir yada bir kaç şarkı duyabileceğiz...


SESSİZLİĞİNİ BOZDU: Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, "Yummy" ismini taşıyan yeni single'ını yayımladı. Hayatını anlatan "Seasons" isimli belgesel ise bu ay içinde yayımlanacak. Justin Bieber'ın bu yıl içinde yayımlanacağı yeni albümünün ismi ise henüz belli değil. 

YENİ SİNGLE: Palmiyeler yeni single'ı "Kalehan"ı yayımladı. Klasik Palmiyeler soundundaki şarkı yeni bir albümün habercisi mi bekleyip göreceğiz. Öte yandan grup geçen sene 'Harika' ve 'Orman' single'larını yayımlamış, ardından albüm gelmemişti. Palmiyeler, The Matton2 grubuyla bu ayın sonunda 6 konserlik bir Amerika turnesine çıkıyor.


GERİ GÖNÜŞ: My Chemical Romance, 2001 yılında başlayan kariyerini 2013 yılında sonlandırmıştı. Aradan 7 yıl geçti ve My Chemical Romance yeniden bir araya geldiğini açıkladı.Güzel haber. Grup yeni turne haberini "An Offering" adını taşıyan bir video ile duyurdu.

YENİ DİZİ: Game of Thrones, bir spin off diziyle yaşamaya devam edecek. Bugüne dek 8 spin off dizisini iptal eden HBO, en sonunda dizinin yaratıcılarından Casey Bloys'a görev verdi. Game of Thrones evreninde yaşananlardan 300 yıl öncesini konu alacak Hause of the Dragon 2022 yılında ekrana gelecek.


SEVİNDİRİCİ HABER: Uzun yıllardır Guns N'Roses'ın kalan tek orjinal elemanı olarak grubu ayakta tutan Axl Rose, yakın geçmişte grubun kurucu kadrosundan Slash ve Duff McKagan ile birleşmiş ve turneye çıkılmıştı. Grubun gitaristi Richard Fortus bu yıl içinde yeni bir Guns N'Roses albümü çıkabileceğinin müjdesini verdi.

ÜZÜCÜ HABER: Yeni albümünü yayımlamak için gün sayan Ozzy Osbourne ve eşi Sharon Osbourne Günaydın Amerika programına katıldı ve Ozzy'ye Parkinson hastalığının bir formu olan Parkin II teşhisi konduğunu açıkladılar. Ozzy, hastalık ve sağlık sorunlarının "her kes için son derece zorlayıcı" olduğunu söyledi.


HATIRA PARA: Britanya Krallık Darphanesi, Queen için madeni hatıra para bastı. Grubun logosu ve üyelerinin çaldıkları enstrümanların işlendiği madeni parada, Freddie Mercury'nin kuyruklu piyanosu, Brian May'in gitarı, Roger Taylor'ın bas davulu ve John Deacon'un bas gitarı bulunuyor.
Yazımızı Beğendiyseniz Sosyal Medyada Paylaşın:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN


GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR


KAFEİN Alır Mısınız?
Kahve sevenlere müjdeli bir haber!

Kafein sadece sabah uyandırma rutininizin önemli bir parçası değil, tüm vücudunuza bakım ve güzellik de sağlıyor. Kahve içmenin, ruh halini düzeltme ve beyin fonksiyonunu arttırmanın yanı sıra daha pek çok faydası bulunuyor. :)
Yapılan son çalışmalar, kahvenin içerisindeki kafeinin güzelliğinize de olumlu etkileri olduğunu söylüyor.

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long