Takım Elbiselerin Sesi Yükseliyor...

                            2020 İlkbahar - Yaz sezonunda popülarite kazanan çizgili takım elbiseler radarımıza giriyor! Moda dünyasının hem zamansız hem de en güçlü parçaları arasında her zaman kendisine yer bulan takım elbiseler, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda da adından söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle 80'li yıllarda karşımıza çıkan maskülen tavırlı takım elbiseler, stil sahibi kadınlara ilham vermek için bir kez daha sesini yükseltiyor. Takım elbiseler üzerinde, abartılı ve kadınsı süslemelerin yanı sıra ince çizgilerin hakimiyeti de oldukça net bir şekilde hissediliyor. Tamamlandığı aksesuarlar ile birlikte hem gündüz hemde gece şıklığına ayak uydurabilen bu parçalar, özellikle geçiş sezonlarının aranan ismi oluyor.
                            Bir yandan kış mevsiminden kalan soğuk dalgaları hissetmeye devam ettiğimiz, diğer yandan ise koşar adımlarla yazın sıcak günlerine doğru ilerlediğimiz şu günlerde, stilimize eşlik edebilmesi için mutlaka takım elbiselerden faydalanmalıyız.

                            Maskülen bir stil peşinde koşuyor, aynı zamanda kadınsı tavrınızı da korumak istiyorsanız, rotanızı popülarite kazanan çizgili takım elbiselere doğru çevirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Onları hem stiletto veya bootie gibi yüksek topuklu ayakkabılarla kullanarak gece şıklığına uygun hale getirebilir hem de sneaker gibi çok daha rahat bir ayakkabı ile tamamlayarak havalı ve konforlu bir gündüz görünümü elde edebilirsiniz.
O halde BAHAR ALIŞVERİŞİ LİSTELERİ GÜNCELLENSİN Mİ?  😉

Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site