Eviniz iÇin Sürdürülebilir Ferahlık

♥ Çöpleri Temizle;
                           Evin çevresini çöpler ve dağınıktan arındırın. Dış dünyadan evinizin kapısına kadar olan kısmı, yani apartman dairesinde oturuyorsanız apartman holünü, müstakil bir evde oturuyorsanız dış kapının sokakla bağlantısı olan giriş yolunu mutlaka temiz tutun. Evin içine girerken yada dışına çıkarken yürümenize engel olacak çeşitli engellerden kurtulmak, hareketin devamlılığı için esastır.

♥ Küçük kare sehpalar dışarı;
                           Aslında bedenimizi incitme tehlikesi yaratan köşeli, sert her şeyden kurtulmak gerekiyor. Bu mobilyalar ayrıca çocuklu ailelere kesinlikle yasak. Köşeli, kütlesel mobilya ve aksesuarların iç mekanda akışı destekleyeceğine önünü kestiğini aklınızda bulundurun.


♥ Pencereleri sil;
Ne kadar temiz pencere, evde o kadar gün ışığı, yani yaşam enerjisi. Bunu bir düşünün.

♥ Evcil hayvan yataklarını kendi yatağın kadar temiz tut;
                           Evcil hayvanlarınızın tüylerinin eve dağılmasını önlemek için öncelikle tımar konusuna önem verin ve iyi ekipmanlara yatırım yapın. Hayvanın yatağı ve sosyalleştiği alanları ise farklı bir fırçayla temizleyin. Tüy toplama fırçaları her an elinizin altında olsun.

Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site