Haziran 2020 Aylık Burç Yorumu


KOÇ: Aile hayatınızdaki değişikliklerin işinizi ve çevrenizle olan ilişkilerinizi etkilemesine izin vermeyin. Yakın dostlarınız yardım için size gelebilmeli ancak bunun bir sınırı olması gerektiğini unutmayın. Kendi hayatınızı başkalarına uyabilmek için değiştirmemelisiniz. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 14’ü. Tarzınızın dışına çıkmanız size puan kazandıracak.

BOĞA: Finansal faaliyetlere veya grup projelerine daha fazla ilgi göstermek, heyecan verici sonuçlar getirebilir. Güneş ve Venüs ile bir araya gelecek olan enerjik Mars, size proaktif bir ruh hali sunacak. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatların elinizden kaçmasına izin vermeyeceksiniz. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 26’sı. Sizi geri planda tutan güvensizlikler kaybolacak.

OĞLAK: Özel hayatınızla ilgili umutlarınızı yükseltmeye çalışanlar size iyi gelecek. Yine de pragmatik bakış açınızı kaybetmeyin ve gerçekçi olmayan hayallere kapılmayın. Sonunda ne yapmanız veya yapmamanız gerektiğine karar vermek için gereken tüm bilgiye sahip olacaksınız. Seçim sizin olmalı. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 8’i. Şaşırtıcı haberler, sizi beklenmedik kişilerle bir araya getirecek.

YAY: Saygı duyduğunuz kişilerle anlamlı tartışmaların tadını çıkaracaksınız ve daha önce hiç düşünmediğiniz şekilde onları sosyal çevrenize dahil etmeye karar vereceksiniz. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 9’u. Her seferinde bir konuya odaklanmak daha verimli olur.

AKREP: Beklenmedik bir seyahat yada karşılaşma hayal gücünüzü tetikleyecek. Planları kesinleştirmeden önce, dahil olanlardan ne beklediğinizi tam olarak açıklayın. Yaptığınız planın en zorlu yönleriyle başa çıkmaya siz hazır olabilirsiniz ancak herkes için aynı şeyi söylemek mümkün değil. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 7’si. Zorlu bir konuyu konuşmak, karışıklığı ortadan kaldıracak.

BAŞAK: Haziran sonunda gerçekleşecek Jüpiter-Plüton birlikteliği, yaratıcı veya romantik bir girişim için gereken motivasyonu sağlayacak. Ancak zamanlama ve bütçe için yapılan uyarıları dinlemenizde fayda var. Beklenmedik gelişmeler, orijinal fikrinizi yeniden tasarlamanıza yol açabilir. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 5’i. Onu mutlu etmenin yolunu bulacaksınız.

ASLAN: Yardım talebi sonucu, başkasının sorumluluğunda olan bir projeye destek olacaksınız. Çevrenize yardımcı olmanız iyi ancak tüm işi tek başınıza yönetmeye kalkmayın. Kendinizi gereksiz yere yıpratmamanız gerekiyor. Ayrıca kontrol delisi olarak da algılanmak istemezsiniz. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 28’i. Canlı ve neşeli hissettiğiniz bir dönem, çevrenize en iyi tarafınızı gösterin.

YENGEÇ: Tüm dikkatlerin üzerinizde toplanması, ilk başta kendinizi özgüvensiz hissetmenize neden olabilir. Ancak burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulması, öncülük etmeye hazır olduğunuzu herkese kanıtlayacak. Hissedilen herhangi bir son dakika kaygısı, sadece sürecin bir parçası. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 1’i. Arkadaşlarınıza yeni planlarınızı anlatarak desteklerini kazanın.

TERAZİ: Bir planın bozulması veya ani birliktelikler sizi hazırlıksız yakalayabilir. Ancak size neler olduğu hakkında bilgi verecek ve kayıp zamanınızı telafi etmenize yardımcı olacak biri karşınıza çıkacak. Sizin için iyi olanı kabul etmeye hazır olun ve küçük kusurları görmezden gelin. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 19’u. Cüretkar olmanızı gerektiren bir gün.

KOVA: Sağlık, para veya ilişkilerle ilgili endişelerinizi abartmayın. Gerçekleşmesi çok zor senaryoları fazla düşünüp, gözünüzde büyütüyorsunuz. İşler kökten değişecek olursa başınıza gelebilecek en kötü şeyi düşünün, gereğinden fazla tedirgin olduğunuzu fark edeceksiniz. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 20’si. Eylemin olduğu yerde sonuç da olur.

BALIK: Boş zamanlarınızı dolduracak arayışlar içerisinde olacaksınız. Eğer keyifli, deneyim kazandırıcı etkinliklere dahil olacaksanız, bu aktiviteleri Merkür’ün üç haftalık retrosuna başlayacağı 18 Haziran’dan önce yapmaya çalışın. Retro sürecinde niyetleriniz farklı yorumlanabilir ve aksaklıklar meydana gelebilir. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 25’i. Hesaplanarak alınan riskler, ilgi çekici sonuçlar doğurabilir.

İKİZLER: Yakında gerçekleşecek yatırımlar ve anlaşmalar konusunda panik yapmadan, mantıklı kalmaya çalışın. Daha önce göremediğiniz detaylar Haziran’ın son günlerinde netleşecek. Önemli kararlar vermeden önce araştırmanızı tam yapın. ŞANSLI GÜNÜNÜZ: Ayın 26’sı. Size muhalif olanların bir adım önünde olacaksınız.

Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site