WebLonq.Com'da Yenilikler Başladı...

                            Öncelikle Weblonq.com ailesinden yine siz değerli okurlarımıza İyi ve Sağlıklı Günler diliyoruz. Zor zamanlardan geçtiğimiz şu dönemde, herkesin ufak bir uğraş ile kafasını dağıttığı oluyordur mutlaka... Yoksa Coronavirüs'den dolayı hepimiz psikolojik çok yıprandık. Bu durumdan kimse olumlu yönde etkilenmedi elbette. Vakaların azaldığı son zamanlarda normalleşme dönemlerine ufaktan girdik. Fakat tedbirsiz davranan onca insan yüzünden vaka artışları görülmekte. Coronavirüs illetinden kurtulacağız illaki ama evvelinde çok tedbirli olmalı ve bu konuda asla ihmalkar davranmamamız gerekiyor. Bizler duyarlı olduğumuz taktirde, bundan çevremiz de olumlu yönde etkilenecektir. Örnek alacak ve sevdiklerimizi riske atmamış olacağız.

                              Sizlere ufaktan sitemizde yaptığımız ve yapacağımız yeniliklerimizden bahsetmek istiyorum. Blogumuzun tasarımını değiştirdik. Biraz canlı ve iç açıcı renklerden oluşan bir tasarım beğeninize sunduk. Umarız ki sizde girdiğiniz zaman eski gri karamsar rengimizi unutup, kendinizi renklerin enerjisine bırakırsınız. :) Yazı tonlarımızın göz yormayan akıcılığına kendinizi bırakarak keyifle yazılarımızı kahve eşliğinde okumanızı tavsiye ediyorum. Yukarıda açılır MENÜ'lerimizde ilgi alanınıza göre KATEGORİLER sunulmuştur. Blogu'muzu gezdiyseniz TEKNOLOJİ kategorisi altına yeni bir bölüm ilave ettik. "DOWNLOAD" bölümü... Bu alanımızı ilerleyen zamanlarda aktif edip, sizlere kendi arşivimizden film ve müzik indirme bölümü sunacağız.

                              Bir kaç düzenleme daha yapıldıktan sonra, sizlere weblonq.com'un büyük bir çekiliş yapacağını bildirmekten mutluluk duyuyorum. Yazılarımızdan ve sitemizde yapılacak olan kampanyalarımızdan haberdar olmak isterseniz: freedom.86@msn.com adresine güncel mail adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Sizlere eşim ile birlikte yalnızca yararlı bilgi sunmak ile kalmıyoruz. İSTANBUL çevresine Elektrik ve Elektronik tamiri ile alakalı her türlü hizmeti veriyoruz. BURAYA TIKLAYIP konu ile alakalı bilgi alabilir, randevu almak veya fiyat edinmek için konumuzdaki iletişim bilgilerine göz atabilirsiniz.

Sitemizde yazar olmak isterseniz kapılarımız sizlere her zaman açıktır. Tek yapmanız gereken BAŞVURU. :) Gerisini bize bırakın.
İlerleyen zamanlarda sizlerin de desteği ile umarım daha güzel aktiviteler yapacağız.
Hoşçakalın, Sağlıkla Kalın, Bizimle Kalın...
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site