Bir "KULAKLIK"ta Olması Gereken Herşey...

                           Lüks markaların daha çok dikkat çekmesi kadar doğal birşey yok. En ideali de, köklü müşterilerin gözünü korkutmadan yeni müşteri kitlesine de hitap edebilmeleri. Gençler son çıkan spor ayakkabıları için kuyruklar oluştururken, kıdemli müşterileri sakince monogram çantalarını teslim almayı bekliyor. Hayatta kalmak ve gelişmek için lüks markalar bu dengeyi iyi korumak zorunda. Montblanc ise lüks pazarda hem geniş bir kitleye hitap edebilen hem de ileri teknoloji tasarımlar üreten az sayıda lüks markalardan biri. Kalem alanında en bilinen isim olmaya bugün de devam ediyor. 
                           İkonik "karlı tepe" sembolleri ve yuvarlak formlarıyla yazı araçları, köklü tarih, teknolojiye uyum ve yeteneği bir arada taşıyorlar. Onlarla yazı yazmak ise apayrı bir zevk. Montblanc, bir numaralı kalem markası olmakla yetinmeyip ürün gamını kısa zamanda genişletti. Saatler, deri objeler ve aksesuarlar üretmeye başladı. Bunun için de alanlarında uzman zanaatkarlar ve tedarşkçilerle yakın şekilde çalıştı. 2014 yılında dijital ekran kalemini çıkardı. 2016 yılında, notlarınızı ve eskizlerinizi telefonunuzdan Montblanc dizüstü bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan Augmented Paper satışa çıktı. 

                           2020 yılında ise bu kez kablosuz, gürültü önleyici, hafif, katlanabilir ve darbelere dayanıklı MB - H1 kulaklık ile tanışıyoruz. Berlin merkezli NR21 Design'ın kurucu ortağı Niklas Galler, hi - fi tutkunu Audeze'nin kurucu ortağı Alex Rosson ve Google işbirliği ile tasarlanan bu ürün, setin önemli bir parçası. Zerafet ve zanaat sentezi kulaklık, tamamen yeni olmasının yanı sıra, arzu nesnesi konumunda tasarımlarıyla tanınan bir markanın logosunu taşıyor. Montblanc.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

1 yorum:

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle