Günlük Burç Yorumları (Temmuz)

weblong-günlük-burç-yorumları
KOÇ - 21 Mart ~ 20 Nisan:
                 Şu sıralar boşsun. :) Nedense hiçbir şey yapmak gelmiyor içinden. Sıcak havanın etkisiyle böyle olman normal aslında. Ama bu tembellikten bir an önce kurtulman gerek. Vaktini biraz kendini geliştirmeye ayırsan ne güzel olur değil mi? Kitaplar okuyup, gezi planları yapmak sana çok iyi gelecektir.

BOĞA - 21 Nisan ~ 21 Mayıs:
                 Özel hayatınız oldukça karmaşık. İkinizin de birbirine karşı çekingen tavrı bu durumu daha da zorlaştırıyor. Nedense ortak bir noktada buluşamıyorsunuz. En olmadık ufak bir konuda bile kavga etmeyi başarıyorsunuz. Biraz sakinleşip, konuşmaya ne dersiniz?

İKİZLER - 22 Mayıs ~ 21 Haziran:
                 Sabırsızlığın, yine başına olmadık işler açtı değil mi? Özellikle de ailenle aranın açılmaması için duygularını biraz kontrol altına alsan çok iyi olur. Yoksa arkadaşlarınla olduğu gibi onlarla da aran açılacak. Fevri davranma. Biraz dinlenmeye geç ve olayları yavaştan al. Öfkenle hareket ediyorsun.

YENGEÇ - 22 Haziran ~ 22 Temmuz:
                 Uzun zamandır görmeye fırsat bulamadığın arkadaşlarınla görüşmek için bir şeyler yapsan senin için nasıl olur? Bu sana o kadar iyi gelecek ki, onları ne kadar özlediğinin farkına varacaksın. Bu aralar o kadar çok buna ihtiyacın var ki... Sana bir nebze terapi gibi gelecek. Güven bana. :)

ASLAN - 23 Temmuz ~ 23 Ağustos:
                 Hesapsız harcamalar başını derde sokmaya yetti de arttı bile. Kendini öyle bir kaybettin ki şimdi ailene nasıl hesap vereceğini düşünüyorsun. Bence biraz nasıl hesaplı olacağını düşünsen iyi olacak. Yoksa ailen senden maddi konuda desteğini çekebilir. Bu da seni asosyal yapabilir haberin olsun.

BAŞAK - 24 Ağustos ~ 23 Eylül:
                 Her şey yolunda giderken bir anda çıkıveren bir teslik canını o kadar sıktı ki hiçbir şey yapmaya keyfin kalmadı değil mi? Arkadaşlarınla buluşup dertleşmeye ne dersin? O, senin olaylara farklı bir pencereden bakmanı ve sorunlarını çözmeni sağlayabilir. İçine atma sakın. Depresyona girmeni istemeyiz. 

TERAZİ - 24 Eylül ~ 23 Ekim:
                 Dengesiz davranışlarınla yine herkesi şaşırtmayı başardın. O kadar zıtlaşıyorsun ki insanlar seninle konuşmaya bile çekiniyor. Neyi, niçin yaptığını çevrendekilere anlatmalısın ki senden uzaklaşmasınlar. En iyisi telafi etmek için bir şeyler yapman. Yoksa yanlızlık senin için büyük olası.

AKREP - 24 Ekim ~ 22 Kasım:
                 Yaptığın her şeyden sonra pişmanlık duymaktan artık vazgeç. Düşünerek hareket edersen bu sorunu yaşamak zorunda kalmayacaksın. Kıskançlık krizlerini de kontrol altına almalısın. Yoksa seninki çok yakında imdaaaaaaaaat diyerek kaçmaya başlayacak. Aklını başına al.

YAY - 23 Kasım ~ 21 Aralık:
                 Tatilin tadını en çok sen çıkarıyorsun. Bu güzel tatilde bir de aşk kapını çalacak. Tanışmanız biraz garip olabilir. :) Fakat önyargılı davranmadan önce onu tanımayı es geçme. Bilirim, biraz sert mizacın var. Son sözünü baştan söyleme sakın.

OĞLAK - 22 Aralık ~ 20 Ocak:
                 Biliyoruz ondan hiç böyle bir davranış beklemiyordun ama oldu işte! Bunu unutup, önüne bakmalısın. Belki de o tepki sana değildi? O davranışın gerçekten sana olduğundan eminsen acilen çözüme kavuştur. Bir yetişkin gibi onu karşına alıp konuşmalısın. O zaman için rahatlayacak.

KOVA - 21 Ocak ~ 19 Şubat:
                 Şu sıralar karşına çıkan fırsatları değerlendirmemek konusunda epey başarılısın. Sana fayda sağlayacak ne çıkarsa geri tepmeyi çok güzel başarıyorsun. Artık hislerine değil, etrafından gelen fikirlere güvensen daha iyi olacak. Bu ara aklın pek başında değil gibi... Kendine gel!

BALIK - 20 Şubat ~ 20 Mart:
                 Hiç beklemediğin bir zamanda yakaladığın huzur ve mutluluk, ayaklarını yerden kesmişe benziyor. Doya doya eğlen ve anın tadını çıkar. Bu mutluluğun uzun süre devam etmesini istiyorsan daha anlayışlı olmayı dene. Zira kestirip atmak, kapris yapmak ilişkini zedeleyebilir.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle