Korona'da Yaz Günleri Nasıl Geçer?

                          Bu yıl çok farklı bir yaz yaşıyoruz. Belki hayalini kurduğumuz gibi geçmiyor ancak bu durumu kendi lehimize çevirmek mümkün. Evet bu yazımız tamamiyle bayanları ilgilendiriyor. Tedbirli tatil geçirdiğimiz şu dönemlerde kendini mutlu etmek çok da zor değil. Sizlere kendinizi motive edecek bir kaç tüyo vereceğim. Bu yaz deniz, kum, güneş üçlüsüyle huzurlu bir şekilde pek iç içe olamayacağız gibi görünüyor. Ancak photoshop yardımıyla sınırları aşıp, kendini istediğin yere götürebilirsin. Sosyal medya da kendini tatilde olarak göstermek mi istiyorsun? İşte sana becerilerini geliştirmen için bir fırsat. Miami sahillerinde kendini güneşleniyor olarak gösterebilir veya o hep yapmak istediğin ama cesaret edemediğin saçlarını pembeye boyatabilirsin. Yaratıcılık sana kalmış. 
Koronada-Yaz-Günleri-Nasıl-Geçer
                          Yazın bakımlı olmak daha bir önemli hale geldi. Şu dönemde her zamankinden fazla kendine bakmalısın. Bu yaz seviyeyi bir tık ileriye taşı ve profesyoneller gibi bakım ve makyaj yapmayı öğren. O çok sevdiğin sanatçıların makyajlarını denemek için bir sürü vaktin var. Yeteneğini konuşturma zamanı... Kendimizi izole ettiğimiz bu dönemlerde tüm belkide tüm dizileri silip süpürdün ve geriye bir şey kalmadı! O zaman sevdiğin bir oyuncuyu seç ve onun tüm filmlerini izlemeye başla. Örneğin Brad Pitt'in ve yahut Keanu Reeves'in oynadığı filmleri bu yaz bitirmeye ne dersin? Yada neredeyse 100 kere baştan sona izlediğin ama asla bıkmadığın Alacakaranlık serisine bir kez daha göz at derim. Romantizmi iliklerine kadar tekrar yaşarsın, ki sen eminim ki romantik filmler hastasısın.

                          Karantina sürecinde TikTok ile çok haşır neşir oldun. Bu yaz da TikTok'lamayla geçecek gibi görünüyor. Akımlara katılabilir yada yeni akımlar yaratabilirsin. Ayrıca kendini TikTok ile sınırlandırma, Youtube kanalında kendine özel videolar çekebilirsin. Kendini fenomen gibi hissedip, yaratıcılığını ortaya çıkarabilirsin.

                          Mecbur olmadıkça evden çıkmadığımız bu dönemlerde yaratıcılık becerilerimiz en üst noktaya çıktı. Yazın sık sık giydiğin tişörtlere kendi dokunuşlarını kat. Kumaş boyalarını al ve tişörtüne istediğin şekilleri çiz. Unutma bu tişörtler senden başka kisede olmayacak. Yani benzersiz... Yazın en büyük aktivitelerinden biri de güneşlenirken kitap okumak, müzik dinlemek veya dergi karıştırmak. Bu yıl da bu geleneği sürdürebilirsin. Bundan daha da motive edici ve rahatlatıcı bir aktivite olmadığını sende biliyorsun. O zaman tek yapman gereken alışverişe çıkman. Hangi kitaplar çıkmış, hangi kitaplar trend olmuş bunu öğrenmek için rafları biraz karıştırmanda fayda var.
Yazımızı Paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum Yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazımla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için: Bize Ulaşın!

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site