Gizlilik Politikasi


Gizlilik Politikamız;


                      Web sitemizi ziyaret eden her okurumuzun gizlilik haklarına saygı duyuyor, birlikte zaman geçirdiğimiz süre zarfında kişisel gizlilik haklarınızı korumaya çalışıyoruz. Üyelik sistemi ile olsun, takipçilik sistemi ile olsun ve ya yazılımlar ile ilgili olsun aklınıza gelebilecek her türlü verileriniz tarafımızdan 2. şahıslar ile paylaşılmayacak olup, İşbu bilgi, uygulamamızca atıfta bulunan tüm reklam veren Sponsorlar için de geçerlidir.


                      Üyelik veya çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) sitemiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.


                      İşbu Gizlilik Politikası adı altında bu metni bilgi güvenliğiniz nedeni ile sizi bilgilendirmek amaçlı yazılmıştır. Bu siteyi kullanarak Web Long Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site