Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Gizlilik Politikasi


Gizlilik Politikamız;


                      Web sitemizi ziyaret eden her okurumuzun gizlilik haklarına saygı duyuyor, birlikte zaman geçirdiğimiz süre zarfında kişisel gizlilik haklarınızı korumaya çalışıyoruz. Üyelik sistemi ile olsun, takipçilik sistemi ile olsun ve ya yazılımlar ile ilgili olsun aklınıza gelebilecek her türlü verileriniz tarafımızdan 2. şahıslar ile paylaşılmayacak olup, İşbu bilgi, uygulamamızca atıfta bulunan tüm reklam veren Sponsorlar için de geçerlidir.


                      Üyelik veya çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) sitemiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.


                      İşbu Gizlilik Politikası adı altında bu metni bilgi güvenliğiniz nedeni ile sizi bilgilendirmek amaçlı yazılmıştır. Bu siteyi kullanarak Web Long Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long