Hakkimizda

Hakkımızda

               Web Long, 2016 yılının Kasım ayında siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunulmuş bir yazı/yazıt sitesidir. Güncel bilgilerden, özgün yazılardan, rehberlik eden, kendi fikirlerimizi ve düşüncelerimizi paylaştığımız, özgür/özgün tavsiyelerimiz ile sizlere hizmet vermeyi planladığımız alanda ilerlemeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

               Bilindiği üzere birçok makale sitesi bulunmaktadır. Fakat bizim amacımız günlük tarzında, insanları sıkmayacak, okumaktan keyif alınacak, kahve kokusunda yazılar sunmak. Yazıyı yazmış olmak için değil de, o yazıyı eğlenceli bir yazıya dönüştürmektir amacımız. Gerçek yaşamımızdan, gezdiğimiz, gördüğümüz, eğlendiğimiz, hayalini kurduğumuz herşeyden kesitler sunarak bilgi aktarmaktır dileğimiz. 

Vizyonumuz

               Sitenin başarısı için canla çalışmak gibi buna katkıda bulunmak isteyen İş Ortakları, Sponsorlar için de farklı düşüncelerimiz mevcut. Hepsinden önemlisi sadece okuyucularımız için değil, Sponsorlarımız için de çabalamamız gerektiğini, onları hayal kırıklığına uğratmamamız gerektiğini düşünüyoruz.

               Başarı merdivenlerini hep birlikte tırmanmak dileği ile...


Hoşçakalın...

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle