Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Hakkimizda

Hakkımızda

               Web Long, 2016 yılının Kasım ayında siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunulmuş bir yazı/yazıt sitesidir. Güncel bilgilerden, özgün yazılardan, rehberlik eden, kendi fikirlerimizi ve düşüncelerimizi paylaştığımız, özgür/özgün tavsiyelerimiz ile sizlere hizmet vermeyi planladığımız alanda ilerlemeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

               Bilindiği üzere birçok makale sitesi bulunmaktadır. Fakat bizim amacımız günlük tarzında, insanları sıkmayacak, okumaktan keyif alınacak, kahve kokusunda yazılar sunmak. Yazıyı yazmış olmak için değil de, o yazıyı eğlenceli bir yazıya dönüştürmektir amacımız. Gerçek yaşamımızdan, gezdiğimiz, gördüğümüz, eğlendiğimiz, hayalini kurduğumuz herşeyden kesitler sunarak bilgi aktarmaktır dileğimiz. 

Vizyonumuz

               Sitenin başarısı için canla çalışmak gibi buna katkıda bulunmak isteyen İş Ortakları, Sponsorlar için de farklı düşüncelerimiz mevcut. Hepsinden önemlisi sadece okuyucularımız için değil, Sponsorlarımız için de çabalamamız gerektiğini, onları hayal kırıklığına uğratmamamız gerektiğini düşünüyoruz.

               Başarı merdivenlerini hep birlikte tırmanmak dileği ile...


Hoşçakalın...

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long