Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Kullanim Sartlari

Lütfen sitemizi gezmeden evvel Kullanım Şartlarımızı okuyunuz!

                   Bu sitede yayınlanan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle izinsiz olarak yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı www.weblonq.com’nin yazılı iznine tabidir.

                   Web Long sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.

                   Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Web Long bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, Web Long hiçbir borç, sorumluluk ve mükellefiyet yüklenemez.

                   Site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

                   Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.

                   Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup Web Long bu yayınlar ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

                   Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdır. WebLong bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

        Web Long web sitesinde yayımlanan yazılar Web Long resmi görüşlerini yansıtmaz.

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long