Sikca Sorulan Sorular

www.weblonq.com ne zaman ve neden kuruldu?
                        Sitemiz 01.11.2016 tarihinde okurlarının beğenisine sunulmuştur. Sitemizin açılmasındaki amaç, her alanda yazılar sunmak, keyifli öneriler ve tavsiyelerde bulunmaktır.

Sitenin adı neden Web Long?
                        Web Long isminden esinlenerek oluşturulmuş bir markadır. Anlamı Türkçe de "uzun web"dir. Bizde bundan yola çıkarak sizlere en eğlenceli, bilgi dolu, web'de uzun ama okuyarak hem bilgi edineceğiniz, hem de sizlerin tavsiyelerinizden yararlanacağımız bir blog oluşturmaya çalıştık.

Web Long sitesindeki yazıları kim yazıyor?
                        Sitemizde site kurucusu ve bir blog yazarımız bulunmaktadır. Zamanımızın çoğu çalışmaktan dolayı yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle bazı yazılar ücretli satın alınmakta veya arkadaşlarımız tarafından yazılmaktadır. Umarız ki keyfinize hitap ediyordur.

Sosyal Medya hesaplarınız var mı?
                        VAR. Sitemizin sağ Menü'sünde Sosyal Medya Profillerimiz var. Dilerseniz oradan! Yada...
Dilerseniz bize en aktif olan İnstagram profilimizden ulaşabilirsiniz.

Sitenize yazar alıyor musunuz? Ücretli mi ücretsiz mi?
                        Evet, sitemize yazar alıyoruz. Şu an için ücretli diyemiyoruz, fakat ilerleyen zamanlarda bunun için bir çalışma elbette yapacağız. Yazarlara da kazanç kapısı açmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

Yazar olmak için herhangi bir sınırlama var mı?
                        Aslında yok. Yazılar giriş-gelişme-sonuç olarak bağlanabildiği sürece her türlü yazılan yazıya Blog'umuz açıktır. Yeter ki yazılan yazı öğretici, fikir verici ve önerici olsun.

Blog yazarı olmak isteyenlere var mı bir tavsiyeniz?
                        Blog yazarı olmak isteyenlerin zamanı bol olmalı. Pratik olmalılar. Her an aklındakini taslak olarak not almalı, ki o yazıyı geliştirmek için araştırma yapabilsin. Çalışmayan bir birey için üretim ise pratik ve kolaydır. 

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Blogumuzun Arşivi

DOST SİTELER

Kahin Martinez ~ Rüya Tabirleri ~ WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ ~ Site Ekle ~ Site