Sitemizde Yazar Olmak

                     Web Long adı altında yeni başladığımız bu keyifli yolculuğa takım arkadaşı olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Sizi mail adresinizle beraber siteye kayıt ediyoruz ve böylece içerik editörümüz olabiliyorsunuz.

                     Sizde artık başınızdan geçenler, bildiğiniz tüyolar, tecrübelerinizi kaleme alabilir ve bunu ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Sitelerden eskisi gibi kopyala/yapıştır çalışmıyoruz. Tamamiyle organik ve kompozisyon tarzı çalışıyoruz. Okuduğumuz bir kitaptan veya yediğimiz bir yemekten derleme, araştırma, önceleri müsvette olarak sonra kelime eleme en son ise temize geçirme işlemi uygulamaktayız.

                     Elbette sizde böyle yapacaksınız diye bir kaide yok. Zaten yazar olmak için de fazla bir özelliğe gerek de yok. Paylaşımı seven ve yazmaktan hoşlanan biri iseniz sizi de aramızda görmekten büyük onur duyacağız. Yolun başındayız. Elbette ilerleyen zamanlarda ücretli yazarlarımız da olacak. Fakat bunun için daha çok yol kat etmemiz gerekli.

                     Bu yolda bizimle beraber yürüyüp, beraber büyüyerek iyi yerlere gelince en iyi editörlerimize de sitemizin kar'ından yüzde vermeyi bile düşünüyoruz. Bunun için tek yapmamız gereken şey özveri ve sabır. Gerisi kendiliğinden gelir.


WebLong ailesi olarak sizleri de aramızda görmek isteriz.


Bizimle kalın, Mutlu kalın...

Son Yazılan Yazılar

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

ELEKTRİK / ELEKTRONİK İŞLERİNİZ !!!

~~~~~~Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Yazılım ve Donanım, Elektrik Tamir ve Kurulum, Her tür Elektronik İşleri, Güvenlik Kamerası Montajı ve Tamiri, Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Tamir ve Onarım, Yangın Alarmı Sistemleri Tamiri YAPILIR... Devamını OKU>>>

Buradan Arama Yapınız...

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Günlük Altın ve Döviz Kurları

Link TakaSı: WeblonG ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle ~ Site Ekle