Yazılarımıza Yorum Yaparsanız Çok Seviniriz. ツ

Sitemizde Yazar Olmak

                     Web Long adı altında yeni başladığımız bu keyifli yolculuğa takım arkadaşı olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Sizi gmail adresinizle beraber siteye kayıt ediyoruz ve böylece içerik editörümüz olabiliyorsunuz.

                     Sizde artık başınızdan geçenler, bildiğiniz tüyolar, tecrübelerinizi kaleme alabilir ve bunu ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Sitelerden eskisi gibi kopyala/yapıştır çalışmıyoruz. Tamamiyle organik ve kompozisyon tarzı çalışıyoruz. Okuduğumuz bir kitaptan veya yediğimiz bir yemekten derleme, araştırma, önceleri müsvette olarak sonra kelime eleme en son ise temize geçirme işlemi uygulamaktayız.

                     Elbette sizde böyle yapacaksınız diye bir kaide yok. Zaten yazar olmak için de fazla bir özelliğe gerek de yok. Paylaşımı seven ve yazmaktan hoşlanan biri iseniz sizi de aramızda görmekten büyük onur duyacağız. Yolun başındayız. Elbette ilerleyen zamanlarda ücretli yazarlarımız da olacak. Fakat bunun için daha çok yol kat etmemiz gerekli.

                     Bu yolda bizimle beraber yürüyüp, beraber büyüyerek iyi yerlere gelince en iyi editörlerimize de sitemizin kar'ından yüzde vermeyi bile düşünüyoruz. Bunun için tek yapmamız gereken şey özveri ve sabır. Gerisi kendiliğinden gelir.


WebLong ailesi olarak sizleri de aramızda görmek isteriz.


Bizimle kalın, Mutlu kalın...

BLOG YAZILARIMIZA ABONE OLUN

DUYURU!
GönüLLü Yazar Kadromuzu Oluşturuyoruz.
Sende Sitemizde Yazar Olmak İster Misin?
O Halde Hemen Bize Ulaşın :)

SON YAZILAR

DUYURU;

Sponsorlarımız

GÖRÜNÜM

Sitemiz En İyi Chrome iLe Görüntülenir!
© Copyright 2016 Web Long